Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Єгипетський стиль дизайну

єгипетський стиль дизайну

Єгипетський стиль можна вважати чи не першим повноцінним стилем. Більше того він вплинув на формування більшість стилів Європи та деякі навіть започаткував. Наприклад зустрічаються деякі елементи в стилі ампір.
Стиль дещо переплітається з релігією, яка існувала на той час, зокрема в дизайні присутні стародавні ієрогліфи та геометричні орнаменти, які зустрічаються в храмах та пірамідах, хоч в жилих приміщеннях розміщені вони більш лаконічно та стримано. Ще для єгипетського стилю характерні зображення очерету, лотоса, зірок, сонця, сонячного проміння та стріл. Кольори інтер’єра це теплі відтінки жовтого, рідше синій (переважно це стеля) та зелений з жовтим відтінком,що теж перекликається з тематикою пустелі та пірамід. Найефектніше дивиться поєднання чорного кольору та золотого.

Вцілому інтер’єр яскравий та колоритний, цьому сприяють фрески, килими, ілюзорні колони, пілони, арки та ніші. Меблі з кедра та чорного дерева прикрашені перламутровими вставками з дорогоцінного каменя, характерними для меблів є ножки у вигляді звіриних лап. Для підлоги підійде плитка з позолотою та посрібленням, стіни прикрашують фресками, кольоровими кахлями чи характерним узором. Двері з кедра, оливи, тиса прикрашені слоновою кісткою та позолотою. Інтер’єр завершать, такі елементи декору як сфінкс, фігурка кішки, яструба чи сокола та зображення Ніфертіті, також доречними будуть речі з кераміки, чаші з каменю, мармуру чи алебастру. Поширеними в інтер’єрі єгипетського стилю були статуетки покликані оберігати житло.
Щодо текстилю то підійде натуральний матеріал, наприклад льон та шерсть. Для посилення ефекту на підлогу можна кинути шкури чи хутра.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль