Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Стилі в дизайні інтер’єру. Вінтажний стиль

дизайн квартир в вінтажному стилі
Стиль вінтаж відноситься до сучасних стилів дизайну квартир і особливо потребує почуття гармонії, стилю та краси, адже він має на меті поєднати сучасні предмети інтер’єру та антикварні предмети чи штучно зістарені. Французьке слово vintage означає багаторічне вино, сама назва стилю обіцяє витончений та красивий дизайн.

Стиль вінтаж не можливо уявити без старих порцелянових статуеток у вигляді пташок і квітів, кришталевих шкатулок, кераміки, ажурних, вишитих чи в’язаних виробів, м’яких іграшок та декоративних ляльок, широко використовуються ковані елементи, покривала з клаптиків ручної роботи, дерево, льон та інші природні матеріали. Доповнять вінтажний стиль також старовинні меблі наприклад комод чи стіл з різьбленими ніжками. Стиль не має чітких правил по оформленню інтер’єра, головним є те, щоб ваш дім не перетворився в музей чи ще гірше у склад поношених та старих речей, важливо пам’ятати про зручність, комфорт та стиль.

Вінтажний стиль інтер’єру рахується досить дорогим,  в цьому стилі доречні природні кольори – це зелений, червоний, синій, жовтий шарму додасть легка потертість, що дасть ефект зістареності кольору. Важливу роль відіграє покриття підлоги, підкреслити вінтажний стиль дозволить, тут теж використовується техніка зістарення, вигідно дивиться в інтер’єрі вибілений дуб, темне дерево венге.

Оскільки оформлення в стилі вінтаж всього будинку чи квартири обійдеться дорого, тому можна в цьому стилі оформити лиш одну кімнату, чи в оформленні приміщення використати старовинні, або ж штучно зістарені меблі, предмети побуту, декору чи ін.., що прекрасно доповнить класичний стиль, прованс, кантрі та інші стилі. Підсилити стиль можуть зістарені балки на стелі.
При створенні інтер’єру в цьому стилі потрібно виважено підбирати меблі та елементи декору щоб ваш дім не став просто складом рухляді та непотрібних речей. Саме тому варто скористатись послугами професійних дизайнерів квартир, які створять затишок у вашому домі з урахуванням ваших потреб та смаків.

Категорія: Стилі дизайну

Що таке гарний дизайн інтер’єру?
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль