Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн квартир. Стиль Хай-тек

стиль дизайну квартир хай-тек

Хай-тек в перекладі з англійського високі технології, і недаремно, оскільки в цьому стилі найголовніше зручність та функціональність. Виник стиль Хай-тек у 80-их роках на основі сучасного модерна. Він близький до мінімалізму відсутністю декору та нагадує стиль авангард яскравими, кислотними кольорами.

Основні кольори це срібний, чорний, білий та «металік», а скло, дзеркала та метал домінуючі матеріали. Прямі лінії, гладкі блискучі поверхні, однотонність кольорів, багато світла та дизайнерські меблі з прямими лініями та простою формою, мінімум декору як такого – ось головні визначальні риси цього стилю.

Обов’язковою є новітня техніка та електроніка, яка  не приховується фасадом, а навпаки є чи не головним елементом дизайну.

Ще одним елементом Хай-тек є жалюзі зроблені з сучасних матеріалів, доречно буде встановити дистанційне керування.

Коли Ви хочете зробити дизайн інтер’єру в стилі хай-тек використовуйте функціональні меблі з натуральних матеріалів і правильних геометричних форм. Також можна використати сучасну побутову техніку: проектори, плазмові панелі, плити. Світло в інтер’єрі  в стилі хай-тек повинно бути яскравим і з чітким поділом на окремі зони освітлення. Полірований матеріал додасть відблиски при попаданні на нього світлових променів.

Ви плануєте  дизайн квартири, або будинку в стилі хай-тек, замовте у нас дизайн проект і отримайте знижу на ремонт та матеріали.

Категорія: Стилі дизайну | Головна
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль