Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн квартир в стилі Лофт

дизайн квартир в стилі лофт
Назва стилю «Лофт» перекладається з англійського як «горище». Сам же стиль «Лофт» виник в США на початку сорокових років в наслідок різкого подорожання житла в містах. Саме тоді промислові підприємства та мануфактури промислового району Манхетена було перенесено на окраїни міста, а в самих приміщеннях з задоволенням оселялась богема, яку приваблювали оригінальні форми приміщень та відносно дешеві ціни оренди. Деякі елементи дизайну, такі як труби, відкрита проводка, цегляна кладка, бетонні стіни та дощата підлога залишали недоторканими, що лиш добавляло оригінальності в дизайн приміщення. Вже через десять років дизайн квартир в стилі Лофт став настільки популярним, що в приміщеннях промислових підприємств почали поселятись досить заможні люди які принесли в стиль лофт комфортні меблі та новітню техніку. Згодом стиль Лофт зайняв свою нішу в списку стилів та його почали відтворювати в звичайних міських квартирах та будинках.

Ідеально підходить для стилю Лофт велике світле приміщення без перегородок. Обов’язковою є цегляна кладка, бетонні стіни, чи пофарбовані білою фарбою, вікна на всю стіну, скляні перегородки, сталь та нержавійка на кухні, однотонна мозаїка у ванній кімнаті, дошки на підлозі та сучасна техніка. Особливістю стилю є те що поряд з старим (дерево, бетон, цегла) вживається нове(скло та скляні блоки для перегородок, хромовані деталі, напівпрозорий пластик, сучасна техніка). Вцілому стиль Лофт це мінімалізм, практичність та лаконічні форми, ще називають цей стиль «індустріальна розкіш» де елементи промислових приміщень вдало поєднуються з дорогими дизайнерськими меблями та предметами мистецтва.

Оскільки стиль Лофт близький до мінімалізму, то елементи дизайну підбираються більш виважено. Досить великі вікна не варто прикрашати класичною драпіровкою, доречними будуть легкі, однотонні римські штори з батисту чи органзи пастельних тонів. Раритетна чавунна ванна з золоченими ніжками, крісла з гнутою спинкою, значно збільшені сучасні меблі, часто на колесах етнічні статуетки – все це вдало вписується в інтер’єр у стилі Лофт. Текстиль використовувати варто пастельних тонів любих відтінків.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль