Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн квартир в стилі авангард

стиль дизайну авангард

На початку ХХ століття виник стиль авангард, як результат революційних настроїв прогресивної молоді. Цей стиль став настільки яскравим та оригінальним, що вплинув не лише на інтер’єр, а і на живопис та скульптуру. Авангард це насамперед експеримент з контрастними, часом несумісними кольорами, текстурою, оригінальними образами та новими формами.

Стиль авангард передбачає використання практично всіх матеріалів, хоч найчастіше це сучасні, високотехнологічні матеріали. В дизайні переважають яскраві, чисті кольори без відтінків та напівтонів. Також використовуються декоративні штукатурки, багаторівневі стелі, лаковані поверхні. Головне правило стиля авангард це контраст у всьому: різного кольору стеля та стіни, стіни та підлога та навіть різних кольорів стіни. Це ж стосується і штор та текстилю.

В стилі не використовується дрібний декор, меблі оригінальні не лише кольором а й своєю формою. Потрібно пам’ятати, що меблі та техніка мають бути високо функціональними та сучасними. Це ж стосується і освітлення, доречними буде точкове світло та підсвітка.

Стиль авангард це стиль експериментів та технологічних новинок, тому і підходить для неординарних, творчих людей, які готові до експериментів.

Категорія: Стилі дизайну | Головна
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль