Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн інтер’єру в стилі Арт-деко

Інтер'єру в стилі Арт-деко

Стиль арт-деко рахується останнім стилем шику та пишності, стилем зірок, розкішним стилем Європи. Виник стиль в Парижі, між першою та другою світовими війнами в 20-их роках ХХ століття на базі стилю ампір під впливом єгипетського, африканського та індійського стилів і був звичним стилем для двадцятих років. Стиль арт-деко є тим стилем, який поєднує розкіш минулого з новими технологіями та шедеврами майбутнього. Це стиль шику та одночасно легкості і вишуканості.

Характерними для стилю арт-деко є керамічні і бронзові вироби, скло, а покриття підлоги і сама підлога часто має кубічний візерунок. Поряд з цим інтер’єр декорують ковкою, подіумами та віялами. Меблі стилю арт-деко прикрашені зигзагами, геометричними фігурами та зображеннями сонця. Серед текстури переважають світле дерево, прозорий текстиль, шкіра, кольорове скло, мармур, бронза, хром та проко – пальмове дерево.
Для стилю арт-деко характерні коричневі кольори, золоті та колір слонової кістки.
Арт-деко рахують богемним стилем, тому найчастіше зустрічається в майстернях художників та письменників, а також в приміщеннях бутиків, ресторанів, ще в цьому стилі зроблений дизайн лайнерів та готелів які є показовими для стилю.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль