Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн квартир в стилі Кантрі

дизайн квартир в стилі кантрі

В перекладі стиль «Кантрі» означає сільський стиль. Рахується, що цей стиль зародився на початку 70-тих в США та копіював ранчо ковбоїв, згодом він трансформувався до теперішнього вигляду, став більш зручним та функціональним. Дизайн квартир в цьому стилі і сьогодні популярний у різних країнах світу і у кожній країні він збагатився колоритними елементами декору, тому розділяється на наприклад англійський кантрі, російський кантрі та ін.

Стиль Кантрі
найчастіше зустрічається в дачних будинках чи котеджах, рідше в міських квартирах. Головними рисами стилю Кантрі є простота форм, натуральні матеріали (камінь, цегла та дерево), яскравий текстиль, рукотворні елементи декору, кераміка, різноманітні статуетки, ковка (люстра, карниз для штор, підставки для квітів), груба фактура стін, камін, плетені меблі, вазони чи сухі квіти.
Основними елементами декору цього стилю є камін, стеля прикрашена балками та крупними кованими світильниками, обов’язковими є льняні, ситцеві чи шерстяні штори переважно з рослинним орнаментом, салфетки, скатерті з ручною вишивкою, коврики та доріжки. Основними кольорами стилю Кантрі вважають пастельні, відтінки зеленого та кольору дерева.
Дизайн квартир в стилі кантрі найкраще дивиться на кухні, в залі, в холі та столовій. Рідше використовується в дитячих та санвузлах.
Меблі в стилі Кантрі це часто вінтажні, або ж штучно зістарені. Матеріал це переважно дерево можливо з елементами ковки. Доречними будуть масивні полки на стінах, крісло-качалка з лоскутним пледом.
Вцілому думаю, що це саме той стиль в який можна привнести дещо своє, зроблене власноруч та створити «свій Кантрі».

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль