Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Стиль дизайну Бароко

дизайн квартир в стилі бароко

Стиль бароко зародився в Італії в 16 – 17 столітті, як стиль папи (саме тому майже всі каплиці та костьоли побудовані в стилі бароко), та він став настільки вдалим, що поширився далеко за межі Ватикану і 17 століття назвали століттям бароко. Треба сказати що розрізняють два напрямки цього стилю, а саме церковне та світське. На відміну від ренесансу, бароко набув широкого поширення за межами самої Італії та навіть Європи. Між тим мексиканське бароко легко відрізнити від бароко Австрії чи Італії. Найкращою характеристикою стилю є переклад з італійської самого слова “barocco” – схильний до перебільшення, в іншому варіанті це – мушля неправильної форми, хоч до сьогодні сама назва бароко викликає чи не найбільше запитань та сумнівів.

Основними елементами стилю є дзеркала, прикрашені рослинним орнаментом, ліпкою з позолотою та сріблом, мозаїка, щедро розписані стіни та стеля, фрески, картини, ліпнина каміни та скульптури. В стилі використовуються яскраві контрастні кольори, позолота та багатий декор. Серед матеріалів виділяється мармур, мідь, слонова кістка, різнокольорова мозаїка. Підкреслює розкіш інтер’єру дорогий текстиль як на меблях так і на драпіровці стін та штор.

У формі меблів переважають плавні гнучкі лінії, дивани нагадують поряд поставлені стільці, саме бароко започаткував комоди, бюро, постаменти для скульптур. Ліжко декорують на арабський манер балдахіном, прикрашуючи його бахромою та драпіровкою. Взагалі меблі були більш красиві ніж зручні, та зроблені з горіха та чорного дерева.
Стиль бароко передбачає використання різноманітних матеріалів і багатого декору, це стиль палаців, пишності та величі, незважаючи на це бароко зберігає симетрію. Стиль бароко, як і всі класичні стилі в повній мірі більше підходить для великих приміщень, оскільки в бароко використовуються масивні меблі, фрески та картини. В малих приміщеннях варто обмежитись статуетками, дзеркалами, гобеленами, картинами та класичними меблями.

Категорія: Стилі дизайну | Головна
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль