Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Стиль дизайну прованс

дизайн квартир в стилі прованс

Стиль прованс відноситься до етнічних стилів, оскільки зародився на березі Середземного моря в південній провінції Франції Прованс. Французьким Провансом захоплювались відомі поети та художники такі як Ван Гог, Пікасо, Матіс, Шагал та інші. Прованс наповнений яскравими кольорами Середземномор’я, тут і сріблясто зелені оливи, яскраво синя лаванда, сонячні відблиски моря та поля соняхів та вересу.

Стиль дизайну прованс ввібрав всі кольори та красу природи південної Франції, стиль прованс це літо Середземномор’я, тому тут в кольорах присутній і мокрий пісок, і хвиля океану, і свіжий подих вітру, і вибілений сонцем спекотний день. Стиль прованс дещо нагадує кантрі, з витонченістю властивою французам. Це без перебільшення самий затишний та теплий стиль.

Основні кольори стилю – яскраво жовтий, теракотовий та колір лаванди поряд з вибіленим сонцем чи штучно зістареним деревом.

Особливістю стилю прованс є деяка штучна зістареність меблів, широко використовуються ажурні ковані елементи, фасади меблів розписують яскравими кольорами на білому тлі. Для стилю характерні дещо невеликі грубуваті меблі з багатьма ящичками, дерев’яні буфети, книжні шафи та комоди з потрісканою поверхнею, стільці з плетеними чи кованими спинками. Неорганічно будуть дивитись меблі сучасних матеріалів, або ж з позолотою чи різьбою.

Стіни нерівно поштукатурені, декоровані зістареною цеглою чи каменем, або ж декоровані покрашеною білим кольором дошкою. Кам’яні чи дерев’яні полки та ніші, які є не лише елементом декору але мають досить практичне значення.

Стеля білого кольору, досить часто декорована зістареними, дерев’яними балками темного чи світлого кольору та кованими світильниками.

Підлога теж з натуральних матеріалів переважно це камінь, який успішно може замінити стилізована під камінь кераміка. Вікна в класичному провансі від підлоги, світлого кольору з переплетеннями. Важливим елементом стилю є піч чи камін з каменю. Часто роль печі візуально переносять на плиту, над якою встановлюють пічний витяжний ковпак.

Доповнять інтер’єр керамічний посуд, підсвічники, плетені корзинки, вази з польовими квітами, доречним буде використати для оформлення інтер’єру картини чи фото з зображенням безкрайніх полів лаванди чи низьких скель на березі моря. Гармонійно будуть дивитись в інтер’єрі елементи морської тематики.

Велику роль в створенні стилю прованс відіграє текстиль в дрібні та крупні квіти, або ж в клітинку синьо білу чи червону з білим кольором, прикрашений драпіровкою чи ажуром. Це і штори, і вишиті серветки та скатерті, стьобані одіяла, і оббивка дивана та крісел, і чохли на крісла та диван, і килими ручної роботи та ін. Слід зазначити що стиль прованс це виключно натуральні матеріали: льон, вовна,ситець, дерево, камінь, кераміка та інші.

Категорія: Стилі дизайну квартир
Дизайн квартир. Ремонт під ключ
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль