Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Стиль інтер’єу модерн

стиль дизайну сучасний модерн

Дизайн квартир в стилі модерн. Стиль дизайну Модерн зародивсь на початку XX ст. стиль Модерн це стиль розкоші та шику, стиль гармонії, м’якості та асиметрії, символ красивого та витонченого життя. Рослинні узори, гнучкі лінії водночас з високими технологіями, контрастні текстури, вітражі з фігурними узорами, ковка все це є характерним для цього стилю. Основні кольори модерну це бузкові та блакитні, сірі з перлинним відтінком, тютюнові відтінки та бордові кольори.

Для стін використовуються як шпалери та драпіровка, так і декоративна штукатурка та плитка.
Для підлоги ж підійде плитка, паркет, дерев’яна дошка знахідкою цього стилю будуть багаторівнева підлога та подіуми.
Щодо світильників то тут теж доречними будуть рослинні мотиви та гнучкі природні лінії з елементами ковки. Гнучкі лінії знайдуть своє продовження на стелі та перегородках, використовують також і ліпку, різноманітні розетки та падуги.
Для меблів є характерними гнучкі ножки та все той же рослинний орнамент, який зустрічається як на стінках крісел так на і на поверхнях. Також не лишніми будуть дзеркала, перламутр, слонова кіска.

Модерн може відобразити як стиль ХХ століття так і бути адаптованим до сучасного стилю. Та сучасний модерн теж пронизаний гнучкістю ліній і вишуканістю, хоч більш стриманий у формах.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль