Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Стиль дизайну Мінімалізм

стиль дизайну мінімалізм

Як не дивно стиль мінімалізм з’явивсь в 60-тих роках під впливом японського стилю, особливістю якого є стриманість в кольоровій гаммі, аскетизм та строгість.
Ідея мінімалізму полягає в мінімальній кількості декору як такого, натомість інтер’єр прикрашають лаконічні, правильні форми, асиметрія, гладкі поверхні, світло та контрастні кольори, як правило це білий, сірий та чорний в поєднанні з насиченими та яскравими кольорами.

В дизайні квартир в стилі мінімалізм використовується сучасні і натуральні матеріали як для освітлення, так і для інтер’єру в цілому. Це хром, пластик, матове скло, дерево, камінь, папір. Особливу увагу в стилі мінімалізм варто приділити якісним матеріалам. Сам інтер’єр є невагомим та лаконічним, багато простору, світла та повітря, мінімум перегородок, кольорів та меблів, саме тому стиль мінімалізм особливо вимагає почуття стилю та краси, оскільки коли в інтер’єрі мало предметів то кожен з них повинен бути якщо не ексклюзивним, то якісним точно.

Щодо декору, то аскетизм мінімалізму можна зробити затишним дорогими серцю дрібничками та фотографіями. Також доречними будуть абстракції чи графіка, виконана в однотонній гаммі кольрів в простеньких рамках.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль