Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн квартир. Стиль готика

дизайн квартир в стилі готика

Готичний стиль прийшов на зміну романському стилю, зародився він у північній Франції та став популярним в Зх. Європі у XIII – XIV ст.

Характерними для готичного стилю є склепіння складних форм, видовженої форми арочні вікна з вітражами, колони, що дозволить створити замкову атмосферу. В оформленні інтер’єру в готичному стилі як правило не використовуються картини, натомість стіни розписують яскравими квітами та прикрашають гобеленами.

Щодо меблів у цьому стилі то це двох дверні шафи та буфети на високих ніжках які за формою нагадують архітектуру замків та церков. Широко використовуються різноманітні скрині прикрашені ліпниною та металічними вставками, столи з вмонтованими ящичками та двома ножками. Обов’язковий атрибут готичної спальні це вбудоване в стіну ліжко з балдахіном в класичній оправі.

В сучасній квартирі створити трохи загадкову атмосферу готики допоможуть яскраві насичені кольори: темно-червоний, зелений, синій, широко використовуються срібло та позолота. На стінах – шпалери з сюжетним малюнком чи імітація гравюр з зображенням рицарських боїв. Різні масивні меблі з зображенням чотирьохлисника, який був дуже популярним в період народження стилю. Важкі гардини з рослинним орнаментом, насичених кольорів, прикрашені позолотою доповнять ковані карнизи. Візуально підняти стелю допоможе перенесення на неї малюнків стіни.

Люстри найкраще підійдуть ковані з стилізацією під свічки, разом з тим використовується також і кришталь. В дизайні приміщення використовують бра, що дають розсіяне світло.

Ще один атрибут готичного стилю – це багато прикрашений камін. Сьогоднішній ринок пропонує великий вибір камінів як справжніх так і електричних. Також можна зробити гіпсокартонний муляж каміну. Підлога як правило темного кольору з натурального дерева чи плитки, прикрашена килимом без ворсу.

Велику роль в створенні готичного інтер’єру відіграють аксесуари. Посуд з використанням кольорового скла, не лишніми стануть ковані підсвічники та статуетки різних міфічних істот, ковані предмети з елементами наконечників списів, алебард та чотирьохлисників.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль