Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Стиль дизайну Еклектика

дизайн квартир в стилі еклектика
В перекладі з грецької мови слово «еклектика» означає «вибирати», стиль же еклектика зародився в Європі в середині 19 ст. і ввібрав у себе як окремі стилі так і їх певні елементи. Філософією стилю стала епоха Романтизму, епоха вільнодумна та вільна від часових обмежень. Саме в цей час зароджується еклектика як стильове рішення інтер’єрів. Популярним стало все що комфортне та зручне, цікаво що сучасники стилю звинувачували його в надмірності, перевантаженості та несмаку. Стиль еклектика це контраст кольорів, текстур, стилів та епох. Характерним для еклектики є оформлення дизайну кімнат одного будинку елементами різних стилів гармонійно поєднаних між собою, багато текстилю, м’які зручні меблі та велика кількість елементів декору. Оформлення будинку в стилі еклектика прекрасно підійде людям які часто подорожують та прикрашають будинки привезеними сувенірами різних країн, або ж людям які колекціонують антикваріат, живопис чи інші предмети мистецтва різних епох та культур, які вдало поєднуються з предметами сучасності.

Акцентом стилю еклектики є меблі, а також декорування стін гобеленами, ліпниною, фресками, самі стіни часто викрашені в пастельні кольори, або ж покриті нейтральними шпалерами чи драпіровками. Такі ж нейтральні кольори присутні і в оформлені стелі. Сама стеля може бути як багаторівнева так і одного рівня, стелю з одним рівнем можна зробити з окремих кусочків – вставок прикрашеними різноманітними орнаментами та іншим декором.

Щодо текстилю то він відповідає головному стилю кімнати, наприклад штори в спальні можна зробити у англійському стилі з густою драпіровкою, парадні гардини в залі класичного стилю ампір чи бароко, а в кабінеті доречно було б використати італійські штори періоду Ренесанс. Головними критеріями щодо вибору гардин в дім були і залишаються функціональність, якість та вишуканість, що дозволить створити не лише стильний але і затишний будинок.

Стиль еклектика вишуканий та прекрасно відображає характер господаря будинку та одночасно (як і всі змішані стилі) при використанні в дизайні більше ніж двох-трьох стилів він може перевантажити інтер’єр та показувати несмак насамперед власника будинку. Найчастіше стиль еклектика створюється на основі класичних стилів з внесенням у них елементів стилю арт-деко чи сучасних стилів.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль