Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Венеціанський стиль

стиль дизайну венеціанський

Італія, а зокрема Венеція завжди виступала центром моди, творчості та культури, тому не дивно що з часом виник венеціанський стиль, який ввібрав у себе деякі елементи бароко, ренесансу, готичного та інших стилів. Венеціанський стиль не лише величний і розкішний та разом з тим елегантний.

В дизайні квартир в Венеціанськму стилі переважають насичені кольори червоного та всі відтінки морської хвилі, прикрашені позолоченими та срібними узорами, смальтою. Інкрустацією прикрашені також дзеркала, елементи декору та меблі. Широко використовується текстиль: шовк, оксамит та інші дорогі тканини.

На весь світ славиться фантастичне венеціанське скло, з якого виготовляли вази, келихи, фляги, та мозаїка, посуд та статуетки з порцеляни, кераміка в техніці майоліка, розкішні люстри та звичайно елементи декору, зв’язані з карнавалами, які регулярно проходять у Венеції, наприклад знамениті маски. Також відомі на всю Європу були шовкові тканини та оксамит, шпалери та гобелени. Романтичну атмосферу стилю підкреслює витончена ковка, прикрашені різьбою та інкрустацією та шедеври живопису. Всі ці речі знайшли своє відображення у венеціанському стилі.

Мальовничі замки Венеції вражають багатством внутрішнього оформлення стін та підлоги, зокрема це фрески, арабески, шпалери з характерною рослинною облямівкою і з тисненням, розпис стін, мозаїка та викладені кольоровим мармуром картини і складні малюнки на підлозі.

Звичайно, венеціанський стиль в повній мірі не можна відобразити в теперішніх квартирах, та все ж феєричний дух Венеції можливо передати за допомогою венеціанської штукатурки, покритої воском, яка може відтворити оздоблення мармуром, також доречними будуть шпалери з каймою по боках та тисненням. Підлогу слід оздобити матеріалами, які імітують камінь, доречна буде мозаїка, ламінат чи паркетна дошка з малюнком.

Венеціанський стиль зумовлює певну гамму кольорів. Відтінки синього, зеленого та насичений багряний. Підкреслити благородність кольорів допоможуть відблиски золота та срібла, які повторюються в різноманітних елементах декору, люстрі, меблях. У венеціанському стилі проглядається вплив бароко наприклад ніжки меблів, навіть ванни мають вигнуту форму (кабріолі), та покриті лаком чи перламутром. Характерною для стилю є крісло бержер – глибоке крісло з вигнутими ручками, його може доповнити елегантна підставка для ніг. Разом крісло з підставкою називалось дюшес – що в перекладі означає графиня.

Стиль Венеції не може обійтись без венеціанського скла у люстрах, лампах, бра та різноманітних скляних елементах декору. Дзеркала в красивих різьблених рамках з бра по бокам, карнавальні маски та балдахіни ось що допоможе створити у себе вдома куточок хвилюючої, романтичної та яскравої Венеції.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль