Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн квартир в стилі манга

дизайн квартир в стилі магна
Цей стиль дизайну відноситься до сучасних стилів і тісно зв’язаний з однойменною молодіжною субкультурою яка в свою чергу має безпосереднє відношення до японських коміксів та аніме. За минулі десятиліття аніме та манга стали настільки популярними, що в кінці 70-их знайшли своє відображення в дизайні інтер’єрів.
Характерним для стилю манга є використання в оформленні інтер’єру певних елементів аніме, в кольоровій гаммі віддається перевага двом чи трьом кольорам. Для підтримки атмосфери стилю манга обов’язково використовують великі тостери з зображенням героїв з аніме, комікси, колекція фігурок героїв аніме та інші предмети фанстафф, які без проблем можна придбати як в Інтернеті так і в спеціалізованих магазинах. Як правило дизайн квартир в стилі манга створюється на основі англійського чи скандинавського стилів та має декілька напрямків які відображають напрямки японських коміксів та аніме. Ще однією особливістю стилю манга яка дісталась в спадок з японського стилю це використання лиш необхідних меблів.

Для створення романтичного напрямку стилю манга використовують яскраві відтінки рожевого, голубого, жовтого та білий колір. А космооперний напрямок стилю манга підтримають насичені відтінки синього, чорний з додаванням червоного чи білого. Доречно використати елементи металічних конструкцій та скляні поверхні. Для європейських отаку (як і американських) характерним є ще один напрямок стилю манга – відтворення інтер’єра міста. Для такого напрямку крім аніме аксесуарів характерним є використання сучасної техніки та відсутність космічної атрибутики.
Дизайн інте’єру в стилі манга переважно використовується для оформлення дитячих кімнат,  підлітків які захоплюються переглядом аніме. Стіни кімнати щоб не перевантажувати кольорами варто зробити нейтральними або ж в тон вибраного напрямку стилю, також підійдуть і шпалери в тон меблям. Меблі в сучасному стилі, навіть космічному з незвичними формами та яскравими кольорами, які теж мають відповідати загальному кольоровому рішенню. Те ж стосується і вибору світильників, широко використовується підсвітка та торшери і лампи.

Манга як стиль інтер’єру достатньо молодий та створює в кімнаті виняткову яскраву атмосферу аніме з своєю особливою стихією дещо наївну та фантазійну.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль