Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Античний стиль дизайну квартир

стиль дизайну античний

Один з найстаріших стилів – античний стиль, він заслужено рахується еталоном стилю, краси та смаку. Він створився на основі пам’ятників архітектури древнього Рима та Греції і став основою для багатьох сучасних стилів. Для того, щоб зрозуміти що визначає античний стиль варто поглянути на пам’ятки архітектури цих країн серед них Колізей, колонади, фрески та багато іншого. Колони(які стали візитною карткою стилю), арки, циліндричні купола, скульптури, ніші та розпис стін – все це античний стиль.

Цей стиль передбачає як пастельні так і яскраві та насичені кольори теракотовий, синій, зелений, чорний, колір слонової кістки, золотий та жовтий. В античному стилі використовуються дорогі матеріали такі як кераміка, мармур, золото, бронза, слонова кістка.

В декоруванні часто повторюється мозаїка на тканинах, меблях, також використовується характерний узор по краях скатертей, покривал, плиточки і інших елементах декору.

Меблі в античному стилі мають прості форми ножки ж у формі лап грифонів чи звірів, часто також використовують напівкрісла з зігнутими ніжками.

Доповнять античний стиль амфорні вази, та скульптури розміщені в нішах, камін, стіни декоровані необробленим каменем, або ж сучасними штукатурками. Підлога з каменю чи керамограніта з імітацією старовинної кладки, мозаїка з гальки у вигляді ковра.

Завдяки своїй простоті та елегантності античний стиль завжди виглядає велично та благородно.

Категорія: Стилі дизайну | Головна
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль