Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Африканський стиль дизайну квартир

стиль дизайну квартир африканський

Дизайн квартир в цьому стилі є чи не найбільш екзотичним і загадковим – яскравий та динамічний африканський стиль. У 20 -30 роках помітно зросла зацікавленість до екзотичних деталей, привезених з Африки, які прекрасно підходять до любого сучасного інтер’єру, і як наслідок африканський стиль став популярним. Особливістю стилю є етнічні африканські аксесуари такі як характерні маски, керамічний та дерев’яний посуд, списи, щити, розкрашені декоративні тарілки, настінні вази, шкіри диких звірів, особливо з яскравим орнаментом, наприклад жираф, зебр, крокодилів та пітонів.

Основними кольорами африканського стилю є насичені коричневий, чорний, жовтий, всі теплі відтінки червоного, піщаний, колір слонової кістки. Кольори у дизайні це найперше контраст темних та світлих чи яскравих кольорів. Наприклад стіни м’яких кольорів піщаних чи теракотових відтінків вигідно відтіняють яскраві предмети декору, строкатий текстиль з тематичним орнаментом та світильники яскраво-оранжевого кольору.

При створенні дизайну використовуються лише натуральні матеріали такі як  камінь та дерево, доречним буде створення міні-водоспаду чи фонтану. Меблі стилю виготовлені з екзотичних дерев, таких як сандал, кедр, палісандр, бамбук, також поширені плетені меблі з ротанга, палісандра, пальм, венге, пальмової кори, абаки. Головною прикрасою меблів є різьба, вставки зі шкіри, міді, кістки. Вдало впишуться у африканський стиль мавританські скрині, обтягнуті шкірою та прикрашені мідними пластинами. Поряд з цим використовується простий текстиль з натуральних тканин, піщаного чи лазурового кольорів, можливе декорування круговим чи хвилястим орнаментом, або ж фігурками африканських тварин. Яскраві подушки та плед з тематичним орнаментом, накинений на диван вкупі з незвичайною формою статуетками можуть з мінімалізму легко зробити африканський стиль.

Та незважаючи на колоритність та фантастичність африканського стилю, в повній мірі він використовується для оформлення ресторанів, барів, дискотек та готелів і мало підходить для оформлення квартир.

Категорія: Стилі дизайну
Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль