Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

дизайн малих квартир, мінімалізм

Дизайн малих кімнат

Невеликі квартири це головна проблема радянських будинків, а ванних кімнат це стосується особливо. Можливості дизайну таких кімнат дуже обмежені. Саме тому багато хто задається питанням, як можна збільшити ванну кімнату? Існує декілька способів як можна візуально збільшити площу і частково вирішити це питання. Для цього потрібно розробити правильний дизайн ванної кімнати. Якщо квартира мала, то в такому випадку варто звернути увагу на такі стилі як мінімалізм, модерн, етно-стиль, японський. Всі вони передбачають раціональне розміщення меблів та мінімум декору.

Хорошим рішенням дизайну ванної кімнати буде кутова ванна, невеликого розміру, чи душова кабінка. Стиль мінімалізм характеризується чіткими формами та мінімумом деталей декору, що теж підходить для ванних кімнат малого розміру. Дизайн в стилі мінімалізм має бути витриманим в декількох тонах одного чи двох кольорів. Японський стиль передбачає використання натуральних матеріалів, чи матеріалів, що імітують натуральні.
Для візуального збільшення простору ванної кімнати стіни варто окрашувати в світлі кольори. Умовно розтягнути – використовуючи горизонтальні лінії , а візуально підняти стелю – вертикальні.

Головним при виборі сантехніки для малої ванної є її розмір. Компактні кутові душові кабіни в поєднанні з поєднаним санвузлом – оптимальне рішення, що дозволяє отримати функціональний простір. Ще варто в дизайні ванної кімнати при можливості використовувати вбудовані шафки, що збільшить вільний простір. Також не варто перенасичувати кімнату різноманітними аксесуарами та елементами декору, які роблять її меншою. Вікна ванної кімнати малого розміру варто прикрашати лаконічною шторкою, чи горизонтальними жалюзями.

Дизайн ванної в залежності від стилю буде відрізнятися своїми певними елементами.

Модерн – контраст гами кольорів без зайвих прикрас, плавні лінії, великі дзеркала.
Кантрі – малюнки з квітами, натуральні матеріали.
Класичний стиль це різьблені візерунки, фрески, масивні люстри, обрамлені дзеркала.
Мінімалізм – відповідно мінімум меблів без декору, багаторівневе освітлення.
Ванній кімнаті плитку бажано використовувати з однаковою фактурою матову, блискучу, або шліфовану, меблі одного матеріалу і однієї колекції.

Ще один елемент який візуально збільшить кімнату – дзеркальна поверхня як фасадів шафок, так стін. Освітлення в малому приміщенні має бути завжди рівномірне.

Опубліковано в: Дизайн квартир

Дизайн квартир

дизайн квартир, стилі дизайну

Поради по дизайну інтер’єру.

Якщо у Вас невелика квартира, що в даний час це не рідкість і дуже багатьом людям доводиться думати як зробити гарним своє житло, раціонально використати простір, облаштувати місце для прийому гостей. Є декілька порад по дизайну  невеликих квартир, які можуть допомогти  в створенні затишку і крім цього комфортабельно їх використати.

Найпоширеніша помилка всіх замовників дизайну інтер’єру – бажання  розмістити на  своїх квадратних метрах побільше функціональності. Люди буквально нашпиговують  квадратний метр шафками, чуланчиками, поличками і іншими конструктивними предметами. І що виходить в результаті?

У результаті виходить, що Ви будете займатися не дизайном інтер’єріу, а дизайном перерахованих шаф, ніш і полиць. А сама ідея створення затишного дизайну перетвориться на створення складу для своїх бажань. Тут же пропаде радість творчість, ви поринете в буденність, на своїх 80 квадратних метрах не вдасться реалізувати особисті амбіції розміром на 200 метрів.
Тому замовляючи дизайн інтер’єрубудьте розсудливі у своїх бажаннях. Не перетворюйте свою квартиру в кунсткамеру своїх бажань.

1 . По-перше , ви повинні розуміти наступне: меблі їх не повинно бути багато. Скоротити до мінімуму:  стародавній комод, шафи, тумби, полки. Крім ліквідації лишнього, ви можете спробувати зробити перестановки, що допоможе збільшити площу кімнати , розставити меблі та інші предмети так, щоб не спотикатись на тахти і столи, потрібно розставити їх так, щоб вони находились  на своєму місці і не заважали .

2 . Меблі повинні бути в одинаковій гамі кольорів які не дуже відрізняються один від одного. В стилі дизайну мінімалізм використовується сучасні і натуральні матеріали. Але бажано , купляти меблі у світлих тонах (наприклад, вільха ), світлі тони допомагають візуально збільшити простір.

3 . Що стосується конкретно кухні, вона має бути просторою – не проблема.  В цьому вам допоможуть багато вбудованих пристроїв , кухонний бокс, мікрохвильвока , трохи фантазії – і готова простора кухня , де ви можете навіть поставити стіл для гостей.

4 . Пральна машина , яка не завжди поміщається у ванну – ви можете її розмістити  на кухні або  ванні, за умови , що система знаходиться поблизу джерела води і каналізації. Звичайно, все залежить від планування квартир , при нинішньому різноманітному виборі компактних пристроїв можна знайти доступні варіанти.

5 . Стіни також рекомендується звільнити від ряду дрібних об’єктів – і замінити  одним великим предметом, ніж безліч дрібних. Дуже добре, якщо в квартирі є кладова – це місце, де уява може бути необмеженим.

За допомогою цих кількох простих правил, Ви можете візуально збільшити житлову площу своєї квартири.

Як Створити комфорт в малій квартирі

Ландшафтний дизайн

Кам’яна огорожа, забор з каменю, ковані огорожі

Кам’яна огорожа. Пліт з каменю.

Саме огорожа складає перше враження про господаря будинку та його статус. Крім того вона може служити надійною охороною дому чи виконувати декоративну роль доповнюючи стиль фасаду та ландшафту. Важливим плюсом кам’яної огорожі є довговічність та легкість в догляді, а завдяки різним фактурам можна добитись автентичності та оригінальності в дизайні. Для кам’яної огорожі використовують каміння декількох видів, серед них гладке каміння шліфоване морем, гостре каміння з гір, граніт, ракушняк, піщаник, вапняк та ін.  Кам’яну огорожу вдало доповнюють ковані чи металічні елементи, останньою тенденцією стали дерев’яні вставки. Дерево прекрасно поєднуються з каменем при умові правильно підібраної фактури, форми та кольору. Також огорожу можна прикрасити ліхтарями, прикріпити відео нагляд, підсвітку, сигналізацію та навіть натягнути колючий дрітJ.

Огорожа з каменю може бути як відкрита так і закрита. В першому випадку це захист від небажаних поглядів, в другому – прекрасне доповнення ландшафтного дизайну. Як варіант піно блоки, що за зовнішнім виглядом нагадують камінь, які встановлюються на буронабивний фундамент.

Огорожа з каменю досить важка тому потребує монолітного стрічкового фундаменту. Він рівномірно розподілить навантаження. При нахилі земельної ділянки фундамент варто зробити сходинками з несучими стовпами в місцях перепаду висоти.

Благоустрої місцевості, планування ландшафтного дизайну. Використання кам’яних огорож є традиційним у нашій країні, а те що такі забори є і на сьогодні популярними є ще одним приводом задуматись над побудовою саме кам’яної огорожі. Єдиним мінусом є те, що побудова якісного красивого кам’яного забору обійдеться недешево та це невелика ціна за впевнену надійність та красу.

Види огорож /огорожі з цегли, дерев’яні,  металічні, ковані огорожі /

На сьогоднішньому ринку велике розмаїття будівельних матеріалів, що дає можливість створити оригінальну, автентичну огорожу. Огорожа по своїй суті має на меті загородити ділянку та відчути себе повноправним господарем свого дому.

Дерев’яні огорожі. Найвідоміший  та найпопулярніший матеріал для побудови огорожі є дерево. Дерев’яна огорожа екологічна та легко вписується в ландшафт в етно- та екостилі. Матеріалом для таких огорож переважно є хвойні та листяні дерева. Оригінальний вигляд земельній ділянці придасть плетена огорожа з лози чи ін. гнучких дерев. Для продовження служби огорожі з дерева матеріал покривають спеціальними рощинами.

Довговічною та легкою в догляді є безперечно кам’яна огорожа. Такі забори  виконують з мармуру, піщаника, ракушняка, вапняка та ін.. оскільки кам’яна огорожа є дещо дорогою то її можна вдало замінити піноблоками у вигляді каменю чи бетонними блоками з подальшим декоруванням.

Досить популярними є огорожі з цегли, які як і кам’яні можна комбінувати кованими чи металічними елементами.

Ефектно та красиво дивляться ковані огорожі, що вдало комбінуються з каменем, цеглою та ін.. матеріалами. Альтернативою кованим заборам є металічні забори з різноманітним полотном, що імітує дерево, камінь, цеглу та ін.. матеріали, або ж зварені металічні огорожі з різноманітним узором чи орнаментом.

Благоустрій ландшафту. Декорування каменем.
Будуємо оригінальні огорожі з каменюДизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль