Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Перепланіровка квартири

мая 31, 2013

Які основні правила перепланіровки квартири

Останньою тенденцією сучасного дизайну квартир є перепланіровка, що має на меті збільшити корисну площу та зробити дім, або квартиру більш зручним та комфортним. Багато людей приходять до перепланіровки не зразу оскільки це не простий ремонт з окраскою стін чи клеєнням шпалер.  Перепланіровка квартири є процесом складним та трудоємким саме тому необхідно врахувати всі правила перепланіровки.

Найперше потрібно зробити зовнішню оцінку технічного стану будинку в цілому. При переплануванні квартири категорично забороняється торкатись систем від яких залежить цілісність конструкції. Отже забороняється:

-          Торкатись несучих опорів будинку. Інколи навіть професіоналу важко зразу визначити несучі стіни та балки тому самотужки без відповідної документації зробити це часто неможливо.

-          Системи вентиляцій

-          За загальними нормами будівництва забороняється замуровувати газові труби.

-          Розміщувати санвузол над житловими кімнатами.

-          Переміщати кухню в іншу кімнату, що тягне за собою перенесення комунікацій.

-          Встановлювати перегородки та добудови з дверними блоками в поверхових коридорах та сходових площадках будинку.

-          Заміна газових плит проводиться акредитованими спеціалістами.

-          Встановлювати радіатори на суміжних стінах з сусідами.

перепланіровка квартири

Перепланування чи не найважливіший процес в створенні дизайну квартири, саме тому варто скористатись послугами професійного дизайнера та за допомогою 3d візуалізації побачити змінений інтер’єр своєї квартири, вчасно внести зміни, саме дизайнер правильно підбере матеріали та конструкції та в разі потреби стане посередником між підрядником та замовником.

Професійні підрядники забезпечать правильний підбір інструментів (наприклад в панельних будинках не варто використовувати відбійний молоток чи перфоратор), вчасно закінчать ремонт та будуть нести відповідальність за нього в разі офіційного оформлення договору надання ремонтних послуг.

Коментування закрито.

Опубліковано в: Ремонт квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль