Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Виготовлення вітражів. Вітражі в інтер’єрі.

Часто дизайн квартири та навіть будинку створюється на основі одного яскравого елемента архітектури, саме таку роль в дизайні можуть відіграти вітражі, виконані професійно та зі смаком вони є не лише декором а справжнім предметом мистецтва. Яскраві та емоційні вітражі завжди привертають увагу та є гордістю власників будинку.

Вітраж це своєрідна мозаїка з скелець різного кольору чи іншого матеріалу, який пропускає світло. Класичний вітраж це зєднані міддю, оловом чи латунню кусочки скла, різного за кольором та формою. Як правило чим більше кольрів використано в роботі тим красивіший результат.

Оскільки головною властивістю вітражів є пропускання світла то розміщуючи їх уприміщенні варто враховувати цю особливість розробляючи дизайн інтер’єру. Як правило вітражем оформляють ніші вікон та дверей, ефектний вигляд  мають підвісні стелі та перегородки прикрашені мозаїкою чарівних скелець, вигідно дивляться в інтер’єрі прикрашені мозаїкою світильники, меблі та інші предмети декору. Прекрасним доповненням  інтер’єру будуть підсвічені вітражі, яким декорують стіни, арки чи колони, як правило такі вітражі, як і – плафони на стелі варто зробити яскравими, а от глухим стінам без підсвітки більше підійдуть вітражі пастельних кольорів. Сучасні вітражі це не лише зєднані між собою кусочки скла, існує багато нових технологій, які практично не обмежують політ фантазії  макйстра. Як правило сьогодні вітражі створюють  за допомогою кількох технологій, це і фюзінг, і монохромний вітраж  з кристалами та інші.

Сьогодні існує широкий вибір вітражів як за ціновою категорією так і за технологічними характеристиками, що робить вітражі доступними і практичними у використанні.

Особливістю вітражів є те що вони підходять практично до любого стилю, вони можуть як підкреслити його, так і стати головним елементом інтер’єру. Саме тому вітражі сьогодні зустрічаються як в котеджах і приватних будинках так і в квартирах, ресторанах, барах, готелях та ін. Таксамо як і багато років тому ними продовжують прикрашати храми.

Виготовлення вітражів клопітка та трудоємка робота, крім того вона потребує грунтовних  знань, тому вибираючи майстра варто перевірити його роботи.  Найперше що робить майстер це оглядає приміщення та разом з замовником  і архітектором вибирає концепцію створення та установлення вироба з врахуванням технології та розмірів. Замовник получає кілька варіантів ескізів майбутнього виробу. Несуча конструкція може бути як деревяна так і алюмінева, металопластикова чи прфільна. Ціна вітража міняється  в залежності від складності виробу та матеріалів, які використовуються у роботі.Дизайн та виготовлення вітржів.Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль