Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Системи Відеоспостереження.

Відеоспостереження та обладнання для системи спостереження діляться на прості та складні, одно-двухкамерні і багатокамерні з різною обробкою зображення і можливістю інтеграції в загальну мережу. На сьогоднішній день система відеоспостереження це сучасні відеокамери, які бувають вбудованого, зовнішнього і бездротового типу. Встановлюють відеокамери для цього, щоб захистити майно (будинок, дачу, квартиру, магазин, автомобіль і т.п.) від зловмисників. Встановлення системи відеоспостереження – один із засобів запобігання злочину.

Система відеоспостереження допомагає підтримувати, дисципліну інколи вирішувати конфлікти, непорозуміння, різні ситуації. Популярністю користується безпровідне відеоспостереження, оскільки його швидко і легко встановити на будь-якій поверхні в будь якому приміщенні. До складу охоронного комплексу часто входять віеосистеми, разом з охоронною і пожежною сигналізацією . Відеоспостереження буває внутрішнє (усередині кімнат, кабінетів, магазинів) і зовнішнє (стеження за підходами до будівлі, воротами).

Наш колектив підбере для вас оптимальне обладнання для відеонагляду, (відеокамери, сервер і т.п.) якісно і в короткі терміни спроектує і налагодить систему відеоспостереження для дому, офісу чи підприємства.

Монтаж відеоспостереження

Вам потрібно лише подзвонити і запросити наших спеціалістів, або надішліть нам план, із зазначенням кількості камер, місць розташування і центрального місця, куди все сходиться. Телефонуйте і ми вам допоможемо.

До ремонту монтаж відеоспостереження обходиться набагато дешевше, ніж після.

Це пов’язано із зусиллями, що додаються для прокладки кабелю. До ремонту квартири, або будинку монтаж відеоспостереження можна зробити набагото швидше і простіше, ніж після, а іноді буває так, що взагалі вже нічого не зробиш, не псуючи вигляд квартири, будинку. Саме з цього, радимо вам звертатися заздалегідь, ми зробимо усі необхідні розрахунки під час розробки дизайн проекту інтер’єру, надамо вам кошторис, виходячи з якого, Ви все прекрасно будете бачити і розуміти у що обійдеться монтаж відеоспостереження.

До послуг з проектування відеоспостереження входить:
1. Розробка проекту.

  • отримання вихідних даних;
  • розробка технічного рішення;
  • складання специфікації;
  • складання переліку робіт;
  • розрахунок вартості матеріалів та робіт.

При необхідності виконуються окремо.
2. Складання проектної документації.

  • підготовка технічної документації;
  • підготовка конструкторських схем;
  • підготовка економічних блоків;
  • узгодження проекту.

Якісний проект відеоспостереження гарантує доступність і тривалу експлуатацію.

Будь-який вид відеоспостереження: консультації безкоштовно!Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль