Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Ремонт квартир під ключ

Кожен з Вас, хоча б раз стикався з ремонтом свого будинку, або квартири і пам’ятає, як багато часу це займає. Адже дизайн і ремонт квартири – трудомісткий процес, що вимагає не тільки істотних матеріальних, і фізичних витрат.

Ми пропонує Вам якісний ремонт квартир, будинку практично будь-якої складності, включаючи косметичний, або комплексний ремонт, євроремонт, а також капітальний ремонт квартир, будівництво приватних будинків і котеджів під ключ. Штукатурка стін машинним способом. Гіпсова штукатурка.

Проектування, дизайн квартир. Будівництво будинків.

Для будівництва будинків, коттеджа потрібно перш за все вибрати місце. Це може бути приватизована ділянка, або має бути договір оренди. Після цього потрібно оформити документи. Розробляється проектна пропозиція (ескізний проект) будинку. Моделюється вигляд в 3Д, це дає змогу замовнику побачити власний будинок внести зміни, перед тим як будувати. Якщо приватний будинок має бути більше 300 м2, тоді потрібно розробляти робочий проект, де передбачено все віж фундаменту і даху- до комунікацій, електропостачання та деталей екстер’єру. Після закінчення будівництва, потрібно щоб будинок був красивим. У першу чергу потрібно розробити зовнішньою обробку (фасдад) котеджу: вставити, вікна, двері. Все це підбирається відповідно за дизайнерським проектом.

Ремонт квартир, будинків, офісів, магазинів: Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк.

Окремого обговорення заслуговує ціна за ремонт квартир, будинків. Багато хто звик думати, що організація, в якої спеціалізація ремонт офісів або ремонт квартир, запросить за свої послуги набагато дорожче приватних майстрів. Але це далеко не завжди так. Наприклад, у нас немає великого штату керівників, а значить і на ремонт квартир ціни нижче. Основні наші клієнти – приватні особи і підприємці з середніми доходами, які замовляють ремонт квартир або невеликих магазинів і офісів. Ми розуміємо їх потреби, навчилися адаптувати наші послуги до запитів і можливостей цієї аудиторії. Наша компанія не відмовиться провести окремо ремонт кімнати, ванної, кухні або виконати певні види оздоблювальних робіт, сантехнічні та електротехнічні роботи.

Комплексний ремонт по готовому дизайн-проекту (не важливо від нашої фірми чи ні) ціна залежить від складності робіт.
(матеріали оплачує замовник).

Ремонт без дизайн-проекту (рішення по дизайну приймаються архітектором і замовником по ходу проведення робіт, підбираються матеріали, меблі, світильники і т.д.). Матеріали оплачує замовник.

Оплата здійснюється за умовами, прописаним в договорі, які обговорюються з кожним замовником індивідуально.

Будівництво будинків, з нами  завжди зручно і якісно!

дизайн квартир, ремонт квартир Київ

Виготовлення вітражів.
Світильники своїми руками.
Диазайн інтер’єру. Вітальні, кухні. Фотогалерея.Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль