Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Як правильно підібрати меблі

Для створення повноцінного дизайну квартири, або інтер’єра офісу потрібно відповідально підійти не лише до оформлення приміщення а й до вибору меблів. Оскільки саме дизайн меблів разом з вдало розробленим дизайном інтер’єру здатні створити потрібне враження як на клієнтів так на партнерів по роботі. І ті і інші мають впевнитись в надійності та солідності вашої компанії. Також необхідно забезпечити зручність та комфорт вашим працівникам, а це неможливо без якісних та функціональних меблів. Інтер’єр має поєднувати ділову суворість з затишком.

Як правило власник компанії знає яку конкретну суму готовий витратити на облаштування офісу та не зовсім чітко уявляє його зовнішній вигляд. Саме для цього варто з’ясувати на які дрібниці варто звернути увагу, щоб меблі були не лише якісні та зручні але і довговічні.

Щодо робочих столів (це і столи керівника, і столи для працівників) варто переконатись чи в них присутня повздовжня планка, яка значно зміцнює всю конструкцію, це ж стосується всіх можливих полиць, на яких мають зберігатись громіздкі папки та документи. Кути столів та полиць потрібно вибирати заокруглені (для зручності швидкого пересування по офісу).

Звичайно меблі в кабінеті мають бути не лише комфортні а й презентабельні, та кімнату очікування варто оформити в більш строгому стилі – тут доречними будуть зручні дивани та журнальні столики. Саме м’яка частина меблів привнесе у ваш офіс затишок та комфорт а отже і впевненість у правильності прийнятого рішення.

Варто буде використати в виробництві меблів логотипи та кольори фірми. Стіни покрити шпалерами чи фарбами спокійних кольорів.

Ще недавно офісний меблевий ринок був доволі одноманітний та на сьогодні ситуація зовсім інша. Наразі існує багато варіантів як колірного так і стильового рішення. Приємно що фабрики меблів враховують сучасні тенденції як у використанні матеріалів і текстур так і в створенні зовнішнього вигляду. Звичайно ж варто замовляти комплект меблів чи гарнітур, оскільки в такому випадку меблі будуть виконані в одному стилі та будуть доповнювати один одного.

Серед матеріалів які використовуються для виготовлення офісних меблів як правило переважає дерево, пластик, скло, метал – рідше слонова кістка, елітне дерево, напівдорогоцінне та штучне каміння. Часто меблеві фабрики роблять меблі з кількох видів деревини.

Для офісу використовують корпусні меблі, вбудовані меблі (шафи-купе), складні і мобільні, розбірні та нерозбірні, універсальні меблі.

Щодо методів виробництва то розрізняють столярний метод виробництва меблів, штампований, пресований метод, литий метод та гнутий метод виробництва меблів.

Дизайн кухні. Варто враховувати властивість кольорів, візуально міняти простір.Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль