Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн квартир, інтер’єру.

Дизайн інтер’єру це не тільки правильне розташування меблів чи навіть декорування. Дизайн має враховувати найменші деталі які є в будинку, водночас має бути функціональним, стильним, сучасним та відображати характер та звички проживаючих. Наша команда пропонує допомогу у вирішенні задач які виникають при розробці проекту дизайну. Ми готові запропонувати Вам ексклюзивні та готові проекти, підібрати кольори та раціонально використати простір за допомогою зонування, правильного розташування меблів та грамотного освітлення. Функціональність та краса – саме ці величини визначають справжній дизайн. В реалізації сучасного дизайну не обов’язково чітко дотримуватись лише одного стилю, головною є ідея яка б об’єднала їх і зробила дім затишним та гармонічним.

дизайн інтер'єру, дизайнери квартир

Дизайн квартир. Етапи

Розпочинається дизайн квартири, будинку обміром приміщення, на основі чого розробляється планування приміщення та ескізи і лише після затвердження замовником проекту розпочинається 3D-моделювання .

Наступним етапом розробки дизайну є оформлення дизайн-проекту, який включає в себе пакет остаточних документів з інформацією для ремонтно-будівельної бригади ( креслення, опис деталей інтер’єру, оздоблювальних матеріалів та розміщення комунікацій ), а також комп’ютерною 3D-візуалізацією самого дизайну-проекту.

Кінцевим етапом є вибір ремонтно-будівельної бригади, що є не менш відповідальним ніж вибір дизайнера, оскільки саме від неї буде залежати якість виконання робіт, тому ми пропонуємо авторський нагляд, що дозволить більш точно реалізувати дизайн-проект.

Ми подбали і про те, щоб Ви не просто отримали «план роботи», а потім займалися його реалізацією. В ціну розробки входить також комплексний супровід проекту, включаючи авторський нагляд з підбором всіх предметів інтер’єру.

Інтер’єр приміщення можна змінити різними способами – починаючи з простого декорування прийомів, закінчуючи повним переплануванням квартири, будинку.

Не бійтеся втілювати Ваші дизайнерські ідеї і мрії. Навіть якщо Ви вирішили просто зробити косметичний ремонт, дійте решуче, сміливо міняйте дизайн будинку, додайте теплоти і свіжості, внесіть хоча б незначні корективи в оформлення будинку (квартири) і Ваше житло заживе новим життям!

Ремонт квартир, будинків.
Виготовлення вітражів. Вітражі в інтер’єрі.

Дизайн квартир, стдудії дизайну ТернопільДизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль