Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Декоративна штукатурка

Ще зовсім недавно декоративна штукатурка була незвичайним та навіть екзотичним декоруванням стін. Та сьогодні її все частіше використовують в дизайні, придумуючи нові форми та зображення. Популярністю декоративна штукатурка головним чином завдячує своїм ефектним виглядом, простотою у догляді, великим спектром кольорів та розмаїттям текстур, що дозволяє адаптувати її до будь-якого стилю. Сьогодні декоративна штукатурка це не лише декор стін, – матова, гладка, рельєфна, об’ємна, – вона стала повноцінним елементом декору та часто задає тон стилю. За допомогою різних основ, текстур та технік нанесення можна відтворити як вже відомі зразки декоративної штукатурки так і створити неповторну свою поверхню. Та те наскільки ваш дім виглядатиме індивідуально та самобутньо повністю залежить від вміння  дизайнера та майстра.

Види декоративної штукатурки.

-    Мінеральна. Суха суміш на базі цементу, яка перед нанесенням розводиться теплою водою. Жаростійка, водонепроникна, тому використовується для оздоблення фасадів будинків.

-    Акрилова. Яскравим прикладом акрилової фарби є венеціанка. Вона стійка до миття та прекрасно доповнює дизайн.

-    Силікатна штукатурка наноситься лише на силікатну основу і є не зовсім екологічно чистим матеріалом.

-    Силіконова штукатурка. До складу матеріалу входять силіконові смоли, наноситься лише на силіконову основу. Штукатурка на силіконовій основі має найбільшу вартість через те, що має найкращі показники для експлуатації в приміщеннях. Вона довговічна, відштовхує бруд та воду, легка у догляді.

Серед декоративної штукатурки вигідно вирізняється штукатурка «рідкі шпалери» – яка зустрічається як у вигляді сухої суміші так і у вже розбавленому вигляді. Основою «рідких шпалер» є натуральні матеріали такі як водорості, кора дуба, шовк, бавовна ще використовують срібні та золоті нитки – всі ці матеріали в поєднанні з широкою колірною гаммою дають неповторну текстуру. «Рідкі шпалери» швидко і легко наносяться, пропускають вологу, екологічно чисті, маскують нерівності стіни, вони довговічні і допускають вологе прибирання.

Ще один вид декоративної штукатурки це суміш з мінеральним наповнювачем, а саме мінеральними гранулами, які і утворюють характерну текстуру та малюнок.

Не менш популярними є штукатурки нанесені шляхом напилення чи шпателем, при цьому не вирівнюючи поверхню.

декор. штукатурки тернопіль, реомнт

Дизайн квартир. Ремонт під ключ.Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль