Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Ландшафтний дизайн

июня 10, 2013

Ландшафтний дизайн. Дизайн-проект ландшафту

Ландшафтний дизайн. Професійна підготовка і загальні відомості.

Будь-який сучасний архітектурний проект, незалежно від призначення і вартості, не обходиться без оформлення прилеглої території. Гарна робота ландшафтного дизайнера дає збалансоване поєднання будинку з навколишнім середовищем і впливає на загальне враження.
Благоустрій садової ділянки це мистецтво, живопис фарбами природи на полотні землі. Люди які володіють присадибною ділянкою, намагаються створити чарівний куточок власної Мрії. Щоб перетворити казку на дійсність, одні намагаються скористатися власними силами. Інші ж застосовують навик професійних дизайнерів ландшафтного мистецтва, які вміють гарно об’єднати складові навколишнього середовища в захоплюючу картину вашої фантазії.

Мистецтво ландшафтного дизайну. Ландшафтні роботи.

Планування ландшафтного дизайну починається з дизайн-проекту. Важливо пам’ятати при благоустрої місцевості, що ділянка приховує всередині себе які грандіозні можливості, так і обмеження, пов’язані з особливостями території. Проектувальники намагається виявити і продемонструвати гарні сторони рельєфу і «сховати» з очей малопривабливі складові.
У першу чергу необхідно «переплести» існуючі або вже наявні будівлі з природним середовищем. Вибрати рослини, виходячи з кліматичних відмінних рис. Так створюється об’ємно-просторова композиція ділянки, що надає йому персональний спектр. При плануванні крім іншого передбачається рельєф території. Від нього залежать інженерні та будівельні системи. Беручи до уваги відмінності в рельєфі, можливо зробити чудове природне розмаїття та сформувати прекрасний природний куточок. Тому важливо правильно оцінити геоморфологію ділянки: її стан, можливості внесення змін для формування достатніх обрисів. Щоб досягти бажаного результату проводиться доскональний ландшафтний аналіз. Уважно досліджуються як складові самої ділянки, так і прилеглих територій, які крім іншого будуть впливати на сукупну картину. Досліджується рослинність ділянки та будівлі навколо нього, наприклад дитячі будинки або альтанки.

Після цих всіх підготовчих операцій можна приступати до проектування ландшафту. За допомогою квітів можна прикрасити ділянку і організувати ландшафтний дизайн, і виділити красиві сторони і приховати недоліки місцевості. При всьому при цьому, важливо не забувати про почуття міри. Квітів на ділянці не буває багато. Правильно організований квітник в ландшафтному дизайні ділянки стане свого роду «родзинкою», що додасть спеціального колориту і чарівності.
Використовуючи мистецтво ландшафтного дизайну, можливо обзавестися чудовим природним острівцем і отримувати більше радості від поєднання з природою.

Благоустрій ландшафту. Декорування каменем присадибної ділянки.

Коментування закрито.

Опубліковано в: Ландшафтний дизайн
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль