Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Кам’яна огорожа

сентября 22, 2013

Кам’яна огорожа, забор з каменю, ковані огорожі

Кам’яна огорожа. Пліт з каменю.

Саме огорожа складає перше враження про господаря будинку та його статус. Крім того вона може служити надійною охороною дому чи виконувати декоративну роль доповнюючи стиль фасаду та ландшафту. Важливим плюсом кам’яної огорожі є довговічність та легкість в догляді, а завдяки різним фактурам можна добитись автентичності та оригінальності в дизайні. Для кам’яної огорожі використовують каміння декількох видів, серед них гладке каміння шліфоване морем, гостре каміння з гір, граніт, ракушняк, піщаник, вапняк та ін.  Кам’яну огорожу вдало доповнюють ковані чи металічні елементи, останньою тенденцією стали дерев’яні вставки. Дерево прекрасно поєднуються з каменем при умові правильно підібраної фактури, форми та кольору. Також огорожу можна прикрасити ліхтарями, прикріпити відео нагляд, підсвітку, сигналізацію та навіть натягнути колючий дрітJ.

Огорожа з каменю може бути як відкрита так і закрита. В першому випадку це захист від небажаних поглядів, в другому – прекрасне доповнення ландшафтного дизайну. Як варіант піно блоки, що за зовнішнім виглядом нагадують камінь, які встановлюються на буронабивний фундамент.

Огорожа з каменю досить важка тому потребує монолітного стрічкового фундаменту. Він рівномірно розподілить навантаження. При нахилі земельної ділянки фундамент варто зробити сходинками з несучими стовпами в місцях перепаду висоти.

Благоустрої місцевості, планування ландшафтного дизайну. Використання кам’яних огорож є традиційним у нашій країні, а те що такі забори є і на сьогодні популярними є ще одним приводом задуматись над побудовою саме кам’яної огорожі. Єдиним мінусом є те, що побудова якісного красивого кам’яного забору обійдеться недешево та це невелика ціна за впевнену надійність та красу.

Види огорож /огорожі з цегли, дерев’яні,  металічні, ковані огорожі /

На сьогоднішньому ринку велике розмаїття будівельних матеріалів, що дає можливість створити оригінальну, автентичну огорожу. Огорожа по своїй суті має на меті загородити ділянку та відчути себе повноправним господарем свого дому.

Дерев’яні огорожі. Найвідоміший  та найпопулярніший матеріал для побудови огорожі є дерево. Дерев’яна огорожа екологічна та легко вписується в ландшафт в етно- та екостилі. Матеріалом для таких огорож переважно є хвойні та листяні дерева. Оригінальний вигляд земельній ділянці придасть плетена огорожа з лози чи ін. гнучких дерев. Для продовження служби огорожі з дерева матеріал покривають спеціальними рощинами.

Довговічною та легкою в догляді є безперечно кам’яна огорожа. Такі забори  виконують з мармуру, піщаника, ракушняка, вапняка та ін.. оскільки кам’яна огорожа є дещо дорогою то її можна вдало замінити піноблоками у вигляді каменю чи бетонними блоками з подальшим декоруванням.

Досить популярними є огорожі з цегли, які як і кам’яні можна комбінувати кованими чи металічними елементами.

Ефектно та красиво дивляться ковані огорожі, що вдало комбінуються з каменем, цеглою та ін.. матеріалами. Альтернативою кованим заборам є металічні забори з різноманітним полотном, що імітує дерево, камінь, цеглу та ін.. матеріали, або ж зварені металічні огорожі з різноманітним узором чи орнаментом.

Благоустрій ландшафту. Декорування каменем.
Будуємо оригінальні огорожі з каменю

Коментування закрито.

Опубліковано в: Ландшафтний дизайн
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль