Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн кухні Тернопіль, Київ, Львів, Луцьк.
Кухня завжди була і залишається одним з основних місць у квартирі, або заміському будинку. На кухні проводить багато часу не тільки господиня, але й інші члени сім’ї, друзі і знайомі. На кухні ми не лише готуємо їжу, але й спілкуємось за чашкою кави та ділимось новинами. Саме тому дизайну кухні варто приділити особливу увагу, щоб кухня була не лише функціональною та комфортною але й відповідала характеру власників та стилю будинку в цілому. Саме тому доречно розглянути основні стилі оформлення кухні. Від правильного розміщення та благоустрою кухні, багато залежить зручність приготування їжі і комфорт мешканців, в буднку, або квартирі.

-    Для того щоб дизайн кухні був вдалим потрібно правильно поєднувати кольори. Поєднують їх в однотонній гаммі, контрастній гаммі, або ж знаючи сполучення виграшних кольорів (наприклад зелені відтінки вигідно сполучуються з кольором лайма чи бірюзовим).

-    Варто враховувати властивість кольорів візуально міняти простір. Наприклад, білий колір розширює кімнату, а кухня в голубих тонах підійде для кухонь з вікнами на південь, оскільки дарує кімнаті прохолоду та свіжість. В кухнях з поганим освітлюванням варто використовувати пастельні кольори рожевого, абрикосового, фісташкового, лимонного.  Зелений колір має властивість заспокоювати, а кольори коричневого та жовтого дарують затишок та тепло.

-    Особливу увагу на кухні потрібно приділити функціональності. А саме плиту, холодильник та раковину потрібно розмістити недалеко один від одного. Розташування меблів може бути лінійне (прямокутне приміщення), центральне (для кухонь великих розмірів) чи кутове (техніку розміщують по двох сторонах кута, характерне для квадратних кухонь).

Порівнюючи стилі кухні, в першу чергу звертають увагу на матеріал фасаду. Однак це не є головним:  наприклад кухню в стилі модерн можна зробити як з сучасних матеріалів покритих емаллю, або плівкою мдф., зі вставками з скла, пластику, так і можна зробити з фасадами з натурального дерева, і вона буде виглядати цілком сучасно.

Кухні в класичному стилі справедливо рахуються символом затишку та  сімейного тепла.  Незважаючи на те що класичний стиль один з найстаріших стилів він і тепер не втрачає актуальності. Класичний стиль це стиль великих приміщень та за теперішніх умов знаходяться вдалі рішення і для сучасних квартир та будинків. Дизайн кухні в класичному стилі передбачає використання натуральної деревини як світлих так і темно-коричневих кольорів, меблі декорують нішами, матовим склом, вітражами чи різьбою по дереву. Доповнює стиль текстиль однотонного кольору чи з мало помітним малюнком. Для кухонь малих площ варто використати меблі світлих кольорів без надмірного декору, що візуально розширить площу. Сучасний ринок техніки дає можливість широкого вибору кухонної техніки яка гармонійно впишеться в класичний стиль кухні.

Кухня в стилі хай-тек це кухня динамічних людей. Хай-тек сучасний стиль, тому дизайн кухні в стилі хай-тек характеризують такі матеріали як пластик, метал, скло, також обов’язковою для хай-тек є сучасна техніка та лаконічні світильники такі як точкові світильники чи приховані, доречними для кухні в цьому стилі будуть такі дизайнерські рішення як світлові штори чи світлові картини. Кольорове рішення стилю це переважно сірий, білий та чорний в контрасті з яскравими жовтим, зеленим, синім, червоним.

Дизайн кухні в стилі кантрі характеризується широким застосуванням дерева не лише для меблів але й для декорування стін та порталів. Стиль кантрі в перекладі означає сільський стиль, тому звичними атрибутами цього стилю є кераміка, ковка, вироби з лози, натуральний текстиль. Доречними для кантрі будуть декоративні в’язанки овочів, та фруктів, які нададуть інтер’єру потрібного колориту. На відміну від стилю хай-тек в якому сучасна техніка є елементом дизайну, в стилі кантрі кухонну техніку вибирають таку яка підходить до стилю та не виділяється, часто її маскують під фасадом меблів. Ще в цей стиль добре вписуються речі зроблені власноруч.

Надіємось, що наші поради щодо створення дизайну кухні будуть цікавими та корисними найперше для тих кому важливо створити кухню де комфортно та зручно буде не лише готувати смачну їжу та споживати її, але й проводити час з друзями за тією ж чашечкою запашної кави.

Меблі для офісу. Які матеріаліи використовуються.Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль