Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

дизайн залу, інтер'єру

Дизайн проект квартири. Тернопіль.

Дизайн кухні, залу, дитячої, спальні, більярдна. Тернопіль, Березовиця.
Стиль: неокласика.

Сучасний та свіжий інтер’єр з чистими лініями і пастельними кольорами. Концепція дизайну будинку побудована на взаємодії простору та об’єму. Дизайн кімнат виконаний в різних стилях, які відповідають потребам їх господарів. Дизайн кухні – логічне продовження вітальні. За рахунок правильної організації робочих поверхонь та кухонної техніки кімната досить практична та зручна. Яскраві кольори дитячої та сонячні світильники створюють веселий настрій, а безліч полок забезпечать комфорт та звільнять простір. В більярдній кімнаті, яка розміщена на мансардному поверсі, дерев’яні панелі відіграють не лише естетичну функцію, але й поглинають шум. Доповнює стиль інтер’єру дерев’яна барна стійка.

12 фото

Дизайн проект квартири з мансардним поверхом.

Дизайн кухні, вітальні, ванни, спальні.
Стиль: модерн.

Даний інтер’єр органічно вписується в сучасне динамічне життя. Природні матеріали разом з чіткими формами меблів та яскравими кольорами створюють відчуття легкості та затишку. Основними кольорами інтер’єру є темний, молочний та білий шоколад в поєднанні з контрастними та яскравими . Нетипова форма спальні лиш підкреслює ексклюзивність дизайну. Справжньою знахідкою дизайну є текстиль та шпалери з характерним для модерну рослинним орнаментом. Вцілому створено світлий та просторий інтер’єр, який несе заряд енергії та гарний настрій.

18 фото

Дизайн проект інтер'єру. Приватний будинок.

Дизайн проект. Приватний будинок. Дизайн ванни, дитячої кімнати, вітальні.

Колірна гама будинку це різні варіації білого, коричневого та чорного завдяки чому досягнуто виразність у дизайні. Простір першого поверху відкритий але в той же час поділений на зони за допомогою кольору та меблів. Акцентом дизайну є камінна зона відпочинку та сходова. З особливою увагою дизайнери підійшли до оформлення дитячої. Яскраві кольори та продуманий дизайн створили особливий світ юного мрійника.

8 фото

Дизайн квартир

Дизайн вітальні і спальні.
Сучасний дизайн інтер'єру.

Кімната облаштована з максимальним комфортом. Сучасний стиль, подібний до мінімалізму, про що говорить мала кількість декоративних елементів, аксесуарів, і сувора колірна гамма, побудована на основних кольорах - коричневому і білому. У сучасному дизайні приділяється велика увага вільному простору, функціональності та практичності кожної складової інтер'єру.

8 фото

| Головна | Галерея – Інтер’єр |Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль