Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Світильники

марта 28, 2013

світильник своїми руками

Світильники своїми руками

Дизайн квартири це не тільки ремонт, час від часу всім нам хочеться привнести в інтер’єр свого дому щось нове та оригінальне, що освіжило б та підкреслило дизайн інтер’єру, його стиль та колорит. Саме таку роль можуть виконати елементи декору, наприклад світильники своїми руками. Як правило коли створюєш річ своїми руками навіть по певному ескізу, вона все одно виходить унікальною, зі своїм характером та неповторністю, залишаючи простір для фантазії.

Відомо, що в сприйнятті інтер’єру важливу роль відіграє освітлення, отже варто розглянути декілька ідей щодо створення світильників власноруч з підручних матеріалів або ж улюблених речей.

У кожному домі знайдеться пуста банка чи бутилка, прекрасним варіантом будуть фігурні бутилки незвичних форм, кольорів та розмірів. Для створення світильника власноруч вам знадобляться рукавиці та окуляри для захисту, дриль по склу і як варіант гірлянда чи патрон з лампочкою. Для меншого ковзання дрилі по склу приклейте на місце отвору скоч. Поверхню бутилки можна залишити такою як є, або ж розфарбувати фарбами за допомогою трафарету чи довільним малюнком. Отже, можна просто опустити в пусту банку чи бутилку гірлянду вогників та використовувати як лампу, а можна прикріпити бутилки різної форми та розмірів до основи таким чином створивши оригінальну люстру. До речі тим же чином можна прикріпити кофейний сервіз та ін.

Коли ремонт квартири закінчили можна попробувати створити нічник своїми руками з м’яким та розсіяним світлом. Все просто для цього потрібно використати лиш папір прикрашений вашою фантазією. Наприклад вирізане нічне місто, фотографії, зоряне небо, чи створений по трафарету малюнок проколовши голкою контури. Така лампа пригодиться коли неможливо включити загальне світло, вона може створити як затишок так і романтичну атмосферу все залежить лиш від вашої фантазії, терпіння та почуття стилю.

Люстру своїми руками можна зробити з матеріалів які ми часто просто викидаємо. Для цього прекрасно підійдуть паперові стаканчики для кексів, склеєні у вигляді шару, чи склеєні шашличні палочки на звичайному надувному шарику, після висихання клею шарик просто здувають, а палочки повторюють його сферичну форму.

Екостиль, етнічні стилі дизайну прекрасно доповнять плафони створені за допомогою ниток, які намочують в ПВА клеї та намотують створюючи довільний орнамент на той таки шарик. Після висихання ниток його усувають, в результаті чого виходить симпатична рельєфна сфера. Тим же методом створюють плафон з в’язаних серветок.

Легко можна створити своїми руками лампу в дитячу. Для цього досить обклеїти основу простої лампи дрібними іграшками, приміром солдатиками, гарматами чи ін. та покрасити наприклад бронзовою фарбою.

Звичайно, всі ідеї щодо створення світильника своїми руками неможливо охопити в одній статті та це і не є нашою метою. Наша ціль є лиш розбудити вашу фантазію та надихнути на створення чогось нового та справжнього, буде це лампа з улюбленої фотографії чи світильник з труби з-під лінолеуму залежить лиш від вас самих. Удачі вам у вашій творчості та гармонії у душі бо лиш щаслива людина, яка знаходиться в гармонії з самим собою може створити по справжньому красиву та прекрасну річ.

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль