Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Шпалери в інтер’єрі

октября 8, 2012

шпалери, обої

Не дивлячись на те, що на сучасному ринку будівельних матеріалів все більше появляється нових технологій та матеріалів, шпалери не зникають з дизайну інтер’єрів. Різноманітність орнаментів, малюнків, кольорів, текстур і методів поклейки дає можливість широко застосовувати їх в дизайні, крім того шпалери відносно легко наносяться на стіни та в разі потреби їх легко поміняти разом з тим міняючи весь дизайн інтер’єру.
Вибираючи шпалери в кімнату варто продумати не лише колір адже дрібний орнамент може візуально розширити простір і навпаки крупний узор зробить кімнату візуально меншою. Вертикальні узори особливо прямі лінії дають ефект високої стелі, а за допомогою різних узорів в однаковому стилі можна кімнату розбити на зони. Вдало в сучасному інтер’єрі дивляться шпалери з репродукціями картин, різними персонажами, у вигляді газетних вирізок чи фотошпалери з виглядом нічного Токіо. Такі шпалери служать елементом декору та допомагають створити повноцінний дизайн квартири.

Світ сучасних шпалер достатньо різноманітний тому розглянемо його детально.
Найдешевшими і разом з тим екологічно чистими рахують паперові шпалери. Їх рекомендують використовувати в дитячих кімнатах чи спальнях, загалом там де низький рівень вологості та забруднюваності.
Вінілові шпалери різняться від паперових тим, що за рахунок вінілового покриття вони більш еластичні та цупкі.
А ось для кухні більш підійдуть вінілові шпалери з спеціальним миючим покриттям, дехто використовує їх навіть у санвузлах, хоч як на мене там краще використати все ж керамічну плитку чи камінь.
Дуже ефектно будуть в інтер’єрі дивитись флізелінові шпалери, до того ж за рахунок міцної та миючої поверхні їх можна теж використовувати на кухні, прохожій, коридорах, загалом будь де.
Для дизайну квартири в класичному стилі ідеально підійдуть текстильні обої. Тканина нанесена на паперову чи флізелінову основу надає інтер’єру величності та найкраще підходить для залів та спалень.
Романтичну атмосферу спальні підтримають велюрові шпалери, придавши дизайну м’якість та затишок.
Якщо ж ви любите часто міняти колір стін, не заморочуватись підготовчими роботами стін дозволять шпалери під фарбування, особливо цікавими є шпалери з нанесеною текстурою.

Відносно новими в світі шпалер є склошпалери. Їх теж можна фарбувати чи наносити трафарет. Важливим у виборі цих шпалер є їх якість, оскільки в неякісних склошпалерах може кришитись нитка. Та загалом вони є екологічно чистими, вони не притягують пилюку, не горять, дають дихати стінам, вологостійкі, легко миються хімічними засобами, наносяться на любу поверхню, попередньо прогрунтувавши.
На кінець фотошпалери, які ефектно дивляться як в дитячих кімнатах з казковими героями, так і в інших кімнатах
Як бачите на сучасному ринку є велика кількість шпалер і розібратись у них варто врахувати думку і знання професійних дизайнерів, щоб ваша кімната стильною та неповторною.

Корисні кімнатні рослини
Тепла підлога

Метки:

Один комментар до “Шпалери в інтер’єрі”

  1. Oleg Says:

    Стосовно шпалер хотів би ще добавити, що коли стіни нерівні або мають тріщини. Краще попередньо поклеїти на поверхню папір.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль