Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Зимовий сад у домі

июля 21, 2012

дизайн квартир, зимовий сад.

Якщо вам не вистачає зелені та свіжості у вашій квартирі ви можете стати власником зимового саду і для цього не обов’язково жити у власному будинку з оранжереєю. Майже у кожній квартирі є балкон який повільно але впевнено перетворюється на склад непотрібних речей. Пропоную саме це місце перетворити в затишний куточок зимового саду, який згодом обов’язково перетвориться в улюблене місце відпочинку.

Перше, що потрібно зробити – це викинути непотрібні речі. Другим етапом перетворення є заміна вікон на двійні склопакети, що разом з естетичним виглядом дозволить утеплити балкон, хоч додаткове утеплення не буде лишнім. В утепленні зимового саду не останнє місце належить підлозі, адже якщо ви оберете не дерев’яну підлогу а керамічну плитку, то під нею можна встановити систему теплої підлоги, до того ж таким чином можна збільшити площу зимового саду забравши батареї. Тут потрібно зауважити, що на балконі краще встановити електричне опалення підлоги, якщко у вас не інидивідуальне опалення, то врізатись в загальну систему опалення заборонено.

Після проробленої рутинної роботи можна зайнятись перетвореннями, які потребують більш творчого підходу. Зимовий сад має бути продовженням стилевого рішення як мінімум кімнати, якщо не всього помешкання. Балкон можна прикрасити балками, брусами, обшити вагонкою чи сайдінгом, доречно буде використати природні матеріали такі як камінь, дерево. Цікавим буде рішення створити маленьку частинку піщаного пляжу, тропічних лісів, зелений водограй улюблених рослин чи просто декорувати стінку каменем під скелю. Ще можна використати різноманітні фонаріки, кам’яні вази. Не забувайте і про зовнішній вигляд балкона, використовуйте ті матеріали, які легкі у догляді.

Важливу роль для гарного росту рослин – це контроль за вологістю. На сучасному ринку товарів є великий вибір декоративних фонтанів та водограїв, що крім естетичного вигляду добре зволожують повітря. Цікаво буде дивитись серед зелені акваріум, при цьому потрібно врахувати що на сонці його стінки швидко будуть ставати зеленими, тому можливо не лишніми будуть жалюзі чи інший захист від прямого сонячного проміння.
Не лишнім у зимовому саду буде місце відпочинку, інакше для чого всі ці приготування та труднощі?

Головними умовами для красивого зимового саду є температурний режим, освітленість, вологість та розміри приміщення для зимового саду. Для цього варто було б придбати датчики температури та вологості. Розрізняють три типи зимового саду. Особливу увагу варто приділити на ці показники в зимовий час, від них буде залежати які рослини зможуть не просто вижити, а радувати вас круглий рік.

Перший – це холодний зимовий сад. Цей сад розміщується з південної сторони дому. В холодному зимовому саду ідеальні умови для таких рослин, для яких потрібен період спокою коли знижуються температурні режими від -5 до +5° C . До таких рослин відносяться агава, оливкове дерево.
Другий тип зимового саду – теплий зимовий сад. Це сад який практично постійно опалюється, та може розташовуватись в любій стороні будинку. Цей тип саду підходить для тропічних рослин. Знахідкою дизайну можуть стати діжки які внесуть різноманітність в інтер’єр. Теплий зимовий сад призначений більше для більших кімнат, оскільки тропічні рослини це також і плодові деревця.
Третій тип – це зимовий сад з автоматичною підтримкою температури. Для цього типу підходить найбільший вибір рослин, оскільки їх різноманітність не залежить від температурних режимів та вологості.
Ще розрізняють мобільний зимовий сад та він мало підійде для обмежених приміщень.
Швидко змінити зовнішній вигляд дозволять різноманітних кольорів насадження, також в оформленні саду можна використати квіти які цвітуть періодично та вигідно дивляться в композиції, наприклад нарциси чи фіалки.

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль