Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Корисні кімнатні рослини

сентября 29, 2012

кімнатні рослини, вазони

Рахується, що вазони є невід’ємними помічниками у нашому домі і це потрібно враховувати під час дизайну квартир. Вони є прекрасним декором, приносять в дім затишок, а зелений колір є заспокійливим. Та не всі вазони однаково корисні для людини, тому вибираючи в свій дім кімнатну рослину потрібно врахувати для якого куточка вашого дому вона призначена. Одні рослини потрібно розміщувати на кухні, інші у спальні та дитячі, а деякі виключно на відкритих терасах чи офісах. Деякі рослини успішно борються з мікробами, вологістю, неприємним запахом та збагачують киснем приміщення та навіть знімають дію магнітних полів.

Наприклад фікус краще підходить для кухні, балкону, тераси чи для залу, оскільки він гарно затримує пил. Також незамінним він буде у офісах та громадських Та головним у фікуса є те, що вдень він виробляє кисень, а увечері навпаки вбирає його, тому не варто цю рослину ставити у спальні.
А ось каланхое очищує повітря та має антибактеріальні та антивірусні властивості. Також корисним в спальні та дитячій, буде герань та бегонія, сенсев’єра та розмарин, які всмоктують сирість, мають заспокійливу дію та дизенфікуючу дію, ще спальню можна прикрасити лавром, який позитивно впливає на серце та судини, знімає електризованість приміщення та вночі виділяє кисень.
У кухні корисним буде хлорофітум, оскільки він очищує повітря та знищує запахи. Звичайний мирт, хвойні, цитрусові, гібіскус, пеперомія зменшує удвічі віруси та бактерії. Плющ та ліана поглинають електромагнітне випромінювання від електроприладів. Циперус насичує кімнату вологістю.

Потрібно врахувати, що цілющі властивості вазонів посиляться коли ви правильно будете доглядати за ними.
Варто в обличчя знати шкідливі рослини, які можуть спричинити реальні проблеми зі здоров’ям. Наприклад гортензія, олеандр, фікус, монстер, аспарагус, молочаї, дифенбахія, шкідливо тримати у спальних кімнатах та разом з тим вони успішно очищують повітря. Цитрусові погано впливають на людей з порушенням кровообігу, хоч дерево позитивно впливає на психіку дітей. Папороть може порушувати сон.
Цікавою знахідкою для дітей буде маленька грядка на підвіконні чи балконі. Уявіть як цікаво буде вирощувати самим дітям салат, шпинат, кріп, петрушку, помідори, огірки а може навіть лимони чи мандарини.

Зимовий сад у домі
Шпалери в інтер’єрі

Один комментар до “Корисні кімнатні рослини”

  1. Svitlana Says:

    Гарна стаття про кімнатні рослини, правда, мені дуже сподобалась. Дякуємо, що частенько радуєте своїми статтями. Тут складно з чимось не погодитися.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль