Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн ванної кімнати

июля 14, 2014

дизайн малих квартир, мінімалізм

Дизайн малих кімнат

Невеликі квартири це головна проблема радянських будинків, а ванних кімнат це стосується особливо. Можливості дизайну таких кімнат дуже обмежені. Саме тому багато хто задається питанням, як можна збільшити ванну кімнату? Існує декілька способів як можна візуально збільшити площу і частково вирішити це питання. Для цього потрібно розробити правильний дизайн ванної кімнати. Якщо квартира мала, то в такому випадку варто звернути увагу на такі стилі як мінімалізм, модерн, етно-стиль, японський. Всі вони передбачають раціональне розміщення меблів та мінімум декору.

Хорошим рішенням дизайну ванної кімнати буде кутова ванна, невеликого розміру, чи душова кабінка. Стиль мінімалізм характеризується чіткими формами та мінімумом деталей декору, що теж підходить для ванних кімнат малого розміру. Дизайн в стилі мінімалізм має бути витриманим в декількох тонах одного чи двох кольорів. Японський стиль передбачає використання натуральних матеріалів, чи матеріалів, що імітують натуральні.
Для візуального збільшення простору ванної кімнати стіни варто окрашувати в світлі кольори. Умовно розтягнути – використовуючи горизонтальні лінії , а візуально підняти стелю – вертикальні.

Головним при виборі сантехніки для малої ванної є її розмір. Компактні кутові душові кабіни в поєднанні з поєднаним санвузлом – оптимальне рішення, що дозволяє отримати функціональний простір. Ще варто в дизайні ванної кімнати при можливості використовувати вбудовані шафки, що збільшить вільний простір. Також не варто перенасичувати кімнату різноманітними аксесуарами та елементами декору, які роблять її меншою. Вікна ванної кімнати малого розміру варто прикрашати лаконічною шторкою, чи горизонтальними жалюзями.

Дизайн ванної в залежності від стилю буде відрізнятися своїми певними елементами.

Модерн – контраст гами кольорів без зайвих прикрас, плавні лінії, великі дзеркала.
Кантрі – малюнки з квітами, натуральні матеріали.
Класичний стиль це різьблені візерунки, фрески, масивні люстри, обрамлені дзеркала.
Мінімалізм – відповідно мінімум меблів без декору, багаторівневе освітлення.
Ванній кімнаті плитку бажано використовувати з однаковою фактурою матову, блискучу, або шліфовану, меблі одного матеріалу і однієї колекції.

Ще один елемент який візуально збільшить кімнату – дзеркальна поверхня як фасадів шафок, так стін. Освітлення в малому приміщенні має бути завжди рівномірне.

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль