Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн стелі

января 10, 2013

дизайн квартир, дизайн стелі

Дизайн квартир, дизайн стелі

Стеля давно перестала бути лише формальною поверхнею але відіграє важливу роль в створенні дизайну будинку та може кардинально змінити кімнату за допомогою декорування, покраски та грамотного освітлення. З появою на ринку нових будівельних матеріалів та нових технологій появились більш широкі можливості для створення дизайну не лише стелі але й дизайн квартири в цілому. Сьогодні те що колись було громіздким та нездійсненним тепер обмежується лиш фантазією дизайнера та потребами і можливостями замовника. Вибір того чи іншого стилю для створення дизайну квартир нелегка задача, оскільки стеля має враховувати особливості архітектури, доповнювати дизайн будинку в цілому в деяких випадках дизайн стелі є головним у дизайні інтер’єру а в інших випадках лиш підкреслює загальний стиль кімнати.

З чого ж починається підготовка стелі до ремонту? Ремонт стелі варто робити разом з ремонтом стін. Найперше що потрібно зробити це очистити поверхню від старого покриття. Сьогоднішній ринок будівельних матеріалів пропонує великий вибір різноманітних «змивок» для найстійкіших матеріалів таких як фарба. Після очищення поверхні не лишнім буде перевірити чи не заражена стеля (як і стіни)грибком. Видалити грибок можна як старим-добрим мідним купоросом так і скористатись сучасними речовинами які широко представлені на ринку та роблять дизайн квартир більш комфортним та легким. Також щоб убезпечити себе від появи грибка в майбутньому до будівельних сумішей наприклад до чорнової ґрунтовки можна додати анти грибкові суміші. Якщо поверхня стелі нерівна потрібно вирівняти її за допомогою гіпсової суміші або ж піщано-цементної, тріщини краще заробити розчином піску та цементу, та закріпити серп’янкою, після просихання швів стелю ґрунтують чорновою шпаклівкою а опісля фінішною шпаклівкою. Після того як фінішна шпаклівка висохне стелю перетирають наждачним папером, а для більш ідеальної поверхні стелю покривають мульті-фінішною шпаклівкою після якої ще раз перетирають. Лиш після таких трудоємких робіт можна починати кінцеві роботи. Зауважте, що від якості всіх сумішей та матеріалів залежить кінцевий варіант зовнішнього вигляду стелі, не потрібно говорити і про якість виконання робіт.

Звичайно, найпростіший дизайн стелі це проста побілка. Лаконічна, з прямими та чіткими лініями – така стеля доповнить дизайн квартир в стилі мінімалізм, хай-тек  та ін.

Декорувати стелю можна і шляхом наклеювання шпалер чи розкрашуванням фарбами та як перший варіант і звичайно другий потребують певної практики та вміння.

Досить популярними на сьогодні є гіпсокартонові стелі (підвісні). Готові плити з гіпсокартона кріпляться на профеля та можуть утворювати як однорівневі стелі так і багаторівневі стелі, такі плити легко ріжуться та гнуться тому за їх допомогою декорують стелю узорами та різними формами. Крім того існує вологостійка гіпсокартонова стеля, що значно розширює область їх застосування.

Дизайн квартири набуде загадковості та вишуканості якщо в оформленні стелі ви використаєте натяжну стелю. Полімерна плівка за допомогою гарячого повітря натягується на металічний каркас. Поверхня плівки може мати різну текстуру, колір та розмір. Натяжна стеля це один з найдорожчих методів декорування та для встановлення потребує спеціального обладнання.

Самоклеючі стелі є недорогими та вдало доповнять любий стиль, оскільки можуть імітувати різну текстуру та мають широку гаму кольорів. В основі такого методу декорування стелі лежать квадратні плити з пінопласту які клеяться спеціальним клеєм на підготовлену поверхню. Треба сказати що крім плит з пінопласту існують плити з різного матеріалу наприклад дерев’яні, скляні, пластикові та ін..

Останнім часом в громадських приміщеннях використовують реєчні та панельні стелі.

Дещо екстравагантною для звичного дизайну є дзеркальна стеля, беззаперечним плюсом якої є візуальне підняття стелі.

Наприкінці декілька порад які підкреслять не лише дизайн стелі але й дизайн кімнати.

  • Якщо покрити стелю світлим лаком то можна добитись розсіяного світла.
  • Візуально розширити кімнату можна зробивши стелю світлішою від стін.
  • Глибину стелі підкреслять яскраві деталі та світлі вкраплення.
  • Виділити стіни кімнати допоможе темніша на тон стеля
  • Стеля стане яскравою якщо покрити її фарбою з металічним відтінком.

Гардеробна кіманта
Тепла підлога

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль