Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн мансарди

августа 28, 2013

Дизайн інтер'єру мансарди, бібліотеки

Дизайн-проект, планування, переробка мансарди.

Приступаючи до планування мансарди потрібно визначитися, що це має бути і головне плануючи дизайн мансарди не потрібно заставляти  його повністю меблями. Ми повинні пам’ятати, що кімнати в таких місцях створюються для простору. Дуже добре для такого приміщення підходять компактні меблі, предмети декору. У мансарді завжди можна розташувати будь-яку кімнату, тут все залежить від ваших потреб і бажань. Це може бути спальня, бібліотека, кабінет, зимовий сад або кімната для більярду, якщо звичайно дозволяє розмір. Коли в інтер’єрі мансарди Ви плануєте розмістити кухню, або ванну кімнату, то їх розташування краще пов’язати з наявною в будинку системою каналізації і водопостачання.

Особливе місце в дизайні мансарди займає освітлення. Щоб приміщення було світлим і просторим, застосовують спеціальні похилі вікна. Важливо, також, продумати систему захисту від сонячних променів. При обробці стін мансарди, як правило, використовуються однотонні світлі матеріали. Похилі стіни можна підсвітити підлоговими низькими світильниками і точковими освітлювальними приладами, світодіодними стрічками. Елементами декору можуть бути картини.

Дизайн стелі мансарди можна зробити в двох варіантах. Це повністю прозора скляна стеля, що створює ілюзію “неба” або натяжна стеля.  Завдяки своїй вологостійкості така стеля з великим успіхом захистить мансарду від протікання даху і послужить декоративним елементом внутрішнього оздоблення. Мансарда знаходиться під самим дахом, стеля забезпечує гарну вентиляцію.
Коли плануєте дизайн стелі мансарди потрібно враховувати, що це невисоке приміщення і неприпустимо використання горючі або  матеріали які мають різкий запах. У стиках між підлогою і дахом можна зробити стелажі і ящики. Несучі конструкції обшивають гіпсокартоном. Стиль приміщення мансарди повинен відповідати загальній концепції інтер’єру приміщення, так якщо приміщення виконане в класичному стилі, то і дизайн мансарди необхідно також виконувати в класичному стилі.

Мансарду легко перетворити на затишне, красиве і просторе приміщення. При правильному дизайні мансарди, вона буде приносити вам позитивні емоції та незабутні відчуття.

Дизайн стелі
Дизайн квартир. Галерея робіт

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль