Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн малих квартир

июля 9, 2013

Дизайн інтер’єру маленьких квртир

Дизайн інтер’єру маленьких квртир. Як зробити їх просторішими.

Створити комфорт в малій квартирі – це завдання не з легких. Але така задача постає перед кожним, хто береться розробляти дизайн-проект таких квартир. Комфорт має бути не тільки в естетичному і візуальному плані, але і в практичному і функціональному. Власникам такого житла потрібно примудритися і візуально розширити простір своїх кімнат, і зручно розмістити в ньому все, що необхідно для проживання.

Для розробки дизайну інтер’єру приміщень з малою площею треба знати деякі правила, за допомогою яких такі квартири, будуть здаватися більш великими і просторими. У цьому немає нічого складно і це завдання цілком можна вирішити, хоча оформляти великі за площею квартири значно простіше.
Зробити маленьку кімнату візуально більш просторою можна за допомогою однотонної підлоги. Стіни бажано пофарбувати одним кольором, або поклеїти однотоні шпалери, одинакові для всіх суміжних приміщень. Тим самим єдність кольору, фактури і стилю допоможе нам розширити простір квартир. Розміри кімнати збільшаться на вигляд, якщо візуально підняти стелю. Щоб домогтися такого ефекту, потрібно щоб колір стелі, був світлішим кольору стін.

Велике значення для дизайну маленької квартири має правильне освітлення. Для його створення гарно підійдуть точкові світильники, здатні створити відчуття яскравого сонячного світла. Це стосується не тільки основного світла а й про додаткових джерел. Люстру вибирайте максимально «притиснуту» до стелі.

Намагайтеся використовувати для обстановки великі речі. Замість десяти маленьких предметів виберіть один, але великий і багатофункціональний. У вільних місцях на стіні можна повісити дзеркала, які візуально зроблять приміщення більшим і просторим.

Практично всі дизайнери квартир, визнають мінімалізм кращим стилем для оформлення маленької квартири. Можна оформити таку квартиру в дусі японського мінімалізму. Вона буде виглядати дуже стильно і сучасно. Також можна вдатися до нестандартних дизайнерських рішень. У маленькій квартирі цілком реально можна створити затишні та практичні умови, але тільки в тому випадку, якщо підійти до дизайну такої квартири вміло і професійно.

Як за допомогою кольору та освітлення можна візуально змінити простір в квартирі.

Один комментар до “Дизайн малих квартир”

  1. olena Says:

    Для дизайну малих квартир, я би ще порадила поміняти звичайні двері на розсувні і вмонтувати шафи-купе до самої стелі.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль