Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дизайн квартир. Поради.

ноября 24, 2013

дизайн квартир, стилі дизайну

Поради по дизайну інтер’єру.

Якщо у Вас невелика квартира, що в даний час це не рідкість і дуже багатьом людям доводиться думати як зробити гарним своє житло, раціонально використати простір, облаштувати місце для прийому гостей. Є декілька порад по дизайну  невеликих квартир, які можуть допомогти  в створенні затишку і крім цього комфортабельно їх використати.

Найпоширеніша помилка всіх замовників дизайну інтер’єру – бажання  розмістити на  своїх квадратних метрах побільше функціональності. Люди буквально нашпиговують  квадратний метр шафками, чуланчиками, поличками і іншими конструктивними предметами. І що виходить в результаті?

У результаті виходить, що Ви будете займатися не дизайном інтер’єріу, а дизайном перерахованих шаф, ніш і полиць. А сама ідея створення затишного дизайну перетвориться на створення складу для своїх бажань. Тут же пропаде радість творчість, ви поринете в буденність, на своїх 80 квадратних метрах не вдасться реалізувати особисті амбіції розміром на 200 метрів.
Тому замовляючи дизайн інтер’єрубудьте розсудливі у своїх бажаннях. Не перетворюйте свою квартиру в кунсткамеру своїх бажань.

1 . По-перше , ви повинні розуміти наступне: меблі їх не повинно бути багато. Скоротити до мінімуму:  стародавній комод, шафи, тумби, полки. Крім ліквідації лишнього, ви можете спробувати зробити перестановки, що допоможе збільшити площу кімнати , розставити меблі та інші предмети так, щоб не спотикатись на тахти і столи, потрібно розставити їх так, щоб вони находились  на своєму місці і не заважали .

2 . Меблі повинні бути в одинаковій гамі кольорів які не дуже відрізняються один від одного. В стилі дизайну мінімалізм використовується сучасні і натуральні матеріали. Але бажано , купляти меблі у світлих тонах (наприклад, вільха ), світлі тони допомагають візуально збільшити простір.

3 . Що стосується конкретно кухні, вона має бути просторою – не проблема.  В цьому вам допоможуть багато вбудованих пристроїв , кухонний бокс, мікрохвильвока , трохи фантазії – і готова простора кухня , де ви можете навіть поставити стіл для гостей.

4 . Пральна машина , яка не завжди поміщається у ванну – ви можете її розмістити  на кухні або  ванні, за умови , що система знаходиться поблизу джерела води і каналізації. Звичайно, все залежить від планування квартир , при нинішньому різноманітному виборі компактних пристроїв можна знайти доступні варіанти.

5 . Стіни також рекомендується звільнити від ряду дрібних об’єктів – і замінити  одним великим предметом, ніж безліч дрібних. Дуже добре, якщо в квартирі є кладова – це місце, де уява може бути необмеженим.

За допомогою цих кількох простих правил, Ви можете візуально збільшити житлову площу своєї квартири.

Як Створити комфорт в малій квартирі

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль