Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Гардеробна кімната

января 3, 2013

Дизайн квартир. Гардероб у вашому домі

Якщо ваш одяг не вміщається в стандартні шафи і до того ж ви маєте можливість без особливих проблем виділити окрему площу для свого одягу та взуття, то ідея створення гардеробної кімнати стане для вас зручною знахідкою. Крім систематизації одягу, взуття, біжутерії та інших предметів гардеробу гардеробна кімната звільняє житловий простір від різноманітних шаф, та громіздких комодів, сучасне оснащення дає можливість зберігати речі при однаковій температурі та вологості, без зминання та деформації, крім того сама ідея гардеробної кімнати є настільки незвичайною та свіжою що може банальному ранковому одіванню на роботу надати ореол загадковості та шику та зарядити позитивом на весь день.

Отже, якщо гардеробна кімната це ваш стиль то розглянемо основні положення створення її у вашому домі.

В ідеалі гардеробна кімната має проектуватись разом з будинком та кількість гардеробів має відповідати кількості жильців, – це в ідеалі, а на практиці все залежить від платоспроможності господаря та площі житла. Гардеробна обов’язково має бути обладнана вентиляцією. За площею гардеробна має бути 6-8 м. кв. Важливо правильно продумати вхід до гардеробної кімнати. Краще вхід в гардероб зробити з житлових кімнат, наприклад з спальні чи з кабінету. Не варто сполучати гардероб з кухнею, коридором чи санвузлом. Часто вхід в гардеробну кімнату декорують мозаїкою, підсвіткою чи іншим декором, що підкреслює стиль кімнати.

Розрізняють два види гардеробних кімнат. Перший тип – модульний тип, другий – індивідуальний. Модульний тип гардеробної кімнати дещо дешевший та простий в установленні і догляді. Встановлюється такий гардероб на базі трьох стін кімнати та підходить для тих кімнат в яких є необхідність економити на площі. Індивідуальний тип гардеробної кімнати більш дорогий і складніший у монтуванні. Великим плюсом індивідуальної гардеробної є те що він дає можливість при нестандартному плануванні кімнати за рахунок гнучкості проекту раціонально використати її площу.

Зручність у користуванні гардеробною кімнатою повністю залежить від її обладнання. На сьогодні існують безліч його видів це різноманітні корзинки та полочки, штанги та ящики, брючниці та краваточниці. Крім цього в гардеробній кімнаті можна розмістити дзеркало в повний ріст, пуф та зручну драбинку для верхніх полок. Також якщо дозволяє площа не лишньою буде і гладильна дошка. Сучасні системи гардеробних кімнат дозволяють розміщувати не лише одяг але й речі які стосуються хобі чи уподобань власників, а також сейфи чи таємні кімнати.

Для того щоб в гардеробній кімнаті не відчувалось замкнутого простору чергуйте відкриті полки з закритими ящиками, та не перевантажуйте ними кімнату. Щодо кольорової гами то світлі кольори добре поєднуються з хромованими стелажами та візуально розширять гардеробну, а шпон з вишні чи дуба додасть інтер’єру солідності.

Не варто недооцінювати освітлення, оскільки саме від нього залежить правильна оцінка кольору речей. Отже світло має бути близьке до денного, крім того передбачте підсвітку для речей.

Наприкінці скажу, що для того, щоб гардеробна кімната не перетворювалась на велику руїну мрії про впорядковані речі, необхідно повсякденні речі розташовувати ближче, а не сезонні – на вищих полках, не забувайте також про міль та пил. Користуючись цими нехитрими порадами ви оціните зручність та комфорт який подарує гардеробна кімната не лише вам але й вашій сім’ї.

Вітражі та їх види

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль