Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Дитяча кімната

февраля 4, 2013

Дизайн дитячої кімнати Тернопіль

Дизайн дитячої кімнати

Як правильно оформити дитячу кімнату.
Оформляючи дитячу кімнату, ми як правило втілюємо в життя свої власні мрії та фантазії, часто-густо при цьому не враховуючи побажань власне самої дитини. Та варто дати малому мрійнику можливість намалювати своє бачення зручного та комфортного простору, стають зрозумілими основні побажання та вимоги щодо того яким має бути дизайн дитячої кімнати. Звичайно, багато дитячих ідей неможливо реалізувати, та зрозуміти стилістику оформлення, запозичити деякі елементи дизайну, врахувати захоплення малечі не лише можливо але необхідно. Дитина проводить в дитячій кімнаті більшу частину часу, тут вона і вчиться , і спить, і грається, тому дуже важливо правильно оформити кімнату та правильно підібрати кольори.
Враховуючи дитячі побажання, необхідно також врахувати загальноприйняті вимоги щодо оформлення дитячої кімнати.
Найперше, що потрібно зробити це забезпечити безпеку дитини. Варто встановити в дитячій, як і у всьому будинку безпечні розетки, меблі мають бути не лише міцні але й стійкі та захищені спеціальними насадками. Використовуйте в кімнаті безпечне та міцне скло і не використовуйте дзеркал.
Дитяча кімната має бути максимально зручною для дитини, тому виключателі, дверні ручки та інші елементи предметів потрібно прикріпити у відповідності до зросту дитини. Також відповідної висоти мають бути і меблі.
Не останнє місце відіграє і екологічність матеріалу з якого зроблені меблі. Як меблі так і елементи декору не мають мати різких запахів. Ті ж вимоги стосуються шпалер, фарби якою покрашені стіни та іграшок малечі.
Не варто купляти дорогі меблі для дитячої, оскільки коли ваша дитина виросте то захоче змінити дизайн своєї кімнати. Сучасний виробник меблів пропонує меблі для дитячої, які ростуть разом з дитиною.

Дизайн дитячої. Простір для творчості

Створюючи дизайн дитячої кімнати залишайте простір для творчості малечі та не забувайте що дитяча кімната має бути не лише функціональною але й затишною.
Важливе місце в дизайні кімнати займає підлога, а підлога в дитячій кімнаті особливо важлива, адже дитина повзає по підлозі та грається. Отже підлога має бути екологічно чиста, тепла та має легко чиститись. Як на мене ідеальною стане дерев’яна підлога покрита лаком. Ще хорошим варіантом може бути пробкове дерево, така підлога тепла, звукоізоляційна та не довговічна. Підлога з ламінату теж непогана та вона теж не довговічна. Щодо покриття підлоги ковроліном є деякі сумніви, оскільки матеріал може бути алергійним та чиститься не так легко як підлога.
Стіни дитячої кімнати можна покрити як фарбою так і шпалерами. Щодо шпалер то найкраще підійдуть текстильні, паперові та флізелінові, головна вимога для шпалер така ж як і до інших предметів дизайну: якість та безпека. Не забувайте що шпалери призначені для дитячої а діти полюбляють малювати на стінах, тому не варто вибирати дизайнерські шпалери з авторським малюнком.
В ідеалі дизайн дитячої кімнати має передбачати зонування. Зона для гри передбачає шафу, полочки чи корзинку для іграшок та місце для гри. Робоча зона потрібна не лише школярику але й дітям дошкільного віку. Саме тут дитина буде ліпити, малювати, а згодом читати та писати. Головною вимогою для робочої зони є добре освітлення як вдень так і у вечірній час за допомогою додаткового освітлення, при цьому світло має падати зліва. Зона для відпочинку включає в себе ліжко, шафу та скриньки для білизни. Непоганим варіантом буде багатоярусне ліжко з письмовим столом на першому поверсі, ліжком на другому і різноманітними полочками та шафами. Головна вимога щодо вибору меблів є безпека. Ще в дитячій кімнаті варто виділити зону для спорту, це може бути шведська стінка, канат чи ін.
Щодо кольорової гами дитячої, то по традиції дитяча кімната для дівчаток оформляється в теплих кольорах, а дитяча кімната для хлопчиків – в холодних кольорах. Якщо кімната розташована на сонячній стороні то обмежень у використанні кольорів практично немає, якщо ж сонця в кімнаті не хватає – то кольорів холодних відтінків краще не використовувати.
На самопочуття людини має великий вплив колір, особливо він впливає на дитину, свідомість якої лиш формується через сприйняття навколишнього світу. Кімнату для маленьких діток краще оформляти в пастельних, теплих кольорах, а школярі краще сприймають інформацію з холодними кольорами, це бірюзовий, фіолетовий, оранжевий, зелений. Не використовуйте в спальній зоні яскраві кольори та агресивні малюнки, краще сюди підійдуть рожеві та персикові кольори, блідий зелений, голубий та бірюзовий.

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль