Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Акваріум у домі

марта 9, 2013

Акваріум у домі, дизайн квртири

Дизайн квартир. Акваріум у вашому домі

Сьогодні модними стали поняття фен-шуй. Сам фен шуй прийшов до нас зі східної культури та в його основі лежить взаємодія чотирьох стихій за допомогою правильного розміщення певних предметів. Для того щоб створити дизайн квартир по фен шуй найперше що потрібно зробити це придбати компас, оскільки стихія вогню розміщується на Пд., стихія води на Пн., стихія землі розміщується в центрі кімнати Пн. Сх. та Пд. Зх., дерево на Сх. та Пд. Сх. і накінець стихія металу на Зах. та Пн. Зах.

Стихія Води відповідає за зберігання матеріального багатства у домі. Тому якщо ви вирішили облаштувати дім по фен шуй особливу увагу приділіть формі акваріума та місці його розміщення в домі. Ось декілька правил на які потрібно звернути увагу під час дизайну квартири:

-          Не ставте акваріум на кухні, оскільки тут панує стихія вогню, яка буде конфліктувати з стихією води.

-          Не варто також ставити акваріум у спальні.

-          Не можна встановлювати акваріум навпроти гострих предметів, в тому числі і гострих кутів стін.

-          Найкраще поставити акваріум в загальних кімнатах з лівої сторони від входу.

Дизайнери квартир мають знати, що в залежності від того де розміщений акваріум він може впливати на різні аспекти життя. Наприклад в акваріумі для кар’єрного росту у воду треба помістити гейзерні установки чи аератори, сам акваріум же слід розмістити на півночі. На північному заході розмістіть круглий акваріум з спокійною стоячою водою, що заспокоїть сварки та непорозуміння. Квадратний акваріум розміщений в лівому кутку від входу найбільшої кімнати забезпечить накопичення багатства. По фен шуй найкраще місце для акваріума це схід квартири. Саме тут він буде сприяти продовженню роду, покращить фінансові справи.

Акваріуми можуть також і виправляти негативну енергетику, та в цьому випадку краще не засиляти його рибками, оскільки вони швидко будуть гинути.

Створюючи в своєму домі кусочок підводного світу потрібно правильно розробити дизайн інтер’єру і оформити внутрішній дизайн акваріума. На сьогодні виділяють три види акваріума: море, штучне море та підводна Голландія.

Акваріум типу «справжнє море» створюється за допомогою справжніх коралів, молюсків, креветок. Особливий колорит надають екзотичні риби, морські їжаки, морські зірки, восьминоги та ін. Звичайно такий акваріум має розкішний вигляд, але і потребує великих витрат, в тому числі і на консультації спеціаліста, який правильно організує життя у ньому, оскільки в акваріумі «справжнє море» створена дуже складна екосистема, де взаємодіють різноманітні організми, які часто в природі не вживаються разом. Цікаво те, що такі акваріуми більш успішно функціонують коли заселені лиш безхребетними.

Акваріум типу «штучне море», або «псевдо море» це традиційний акваріум, який часто зустрічається в наших домівках. На відміну від попереднього варіанту, в якому використовується солена вода, в даних акваріумах використовують прісну воду. Прісноводних видів риб та безхребетних є теж велика кількість, тому залишається підібрати жителів, які уживуться один з одним.

Акваріум типу «підводна Голландія», це швидше підводна декорація ніж акваріум, оскільки більшу його частину заселяють рослини, які прикрашають замки, кораблі, мушлі та інші малі архітектурні форми. Рибки в таких як правило не яскраві і виконують другорядну роль.

Сьогодні акваріуми вийшли з звичайної форми і все частіше виступають головними в інтер’єрі кімнати, а не рідко і в будинку в цілому.

Цікаво, що акваріум позитивно впливає на здоров’я людини. Спостерігаючи за рибками у нас нормалізується тиск, зникає стрес та депресія. Створений вами яскравий куточок теплого моря обов’язково стане улюбленим місцем відпочинку, де можна розслабитись та віддихнути. Вирішивши прикрасити свій дім акваріумом обов’язково продумайте оптимальний розмір акваріума, та місце де він буде знаходитись,щоб у ньому було комфортно рибкам, а вам зручно за ними спостерігати.

Дизайн квартир. Гардероб у вашому домі

Коментування закрито.

Опубліковано в: Дизайн квартир
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль