Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Енергозберігаючий будинок

апреля 9, 2013

розумний будинок

Як побудувати енергозберігаючий будинок?

На тлі постійного підвищення цін на енергоносії все більше людей замислюються не лише над економією енергії, а й над енергонезалежністю. І якщо ця ідея ще кілька десятиліть здавалася навіженої і майже фантастичною, то в наш час так званий «пасивний будинок» це цілком реальний проект, який повністю окупиться за кілька років. Що ж стоїть за словосполученням «пасивний будинок», а також у чому секрет збереженні тепла і енергії ми розповімо в цій статті.

Проектуавання енергозберігаючих будинків

Перш ніж приступити до будівництва енергозберігаючого (або пасивного) будинку ви повинні правильно спроектувати розміщення віконних і дверних прорізів, у відповідності зі сторонами світла необхідно по-максимуму склити стіни на півдні і по-мінімумі на півночі, (так звана сонячна архітектура), про якість самих вікон і дверей говорити не доводиться. Також при проектуванні не варто нехтувати тамбурами.
Дуже важливо ізолювати стіни як зовні, так і всередині самого будинку. Для цього добре підійдуть термоблоки, оскільки вони екологічно нешкідливі, не горять, легкі і разом з тим міцні, до того ж вони не привертають гризунів, що важливо, якщо мова йде про приватний будинок.
Істотним для енергозберігаючого будинку є правильна система опалення, а також система вентиляцій і рекуперації тепла. Серед систем опалення вигідно виділяється система обігріву підлоги.
Якщо ми говоримо про економію енергії то, звичайно ж, варто згадати і про сучасниі енергозберігаючі приладаи, від лампочок до газових котлів та термогенераторов. Також варто згадати про застосування альтернативних джерел енергії, які використовують тепло землі і сонця, а також енергію вітру.

Теплий дім неможливо побудувати без утепленого перекриття. У багатьох європейських країнах для утеплення перекриттів використовується «ековата».
Ну а щоб ваш будинок був не тільки затишним, але і розумним, використовуйте систему електронного контролю над енергоспоживанням, освітленням, теплопостачанням і безпекою. Система контролю – це не тільки зручно, але й дозволить більш розумно розподілити одержувану енергію і швидше окупити себе. Управляти ж цією системою можна через інтернет і телефон.
Пасивний будинок, або енергозберігаючий будинок, нульовий і нарешті, розумний будинок, від себе можу додати, що це затишний будинок, оскільки в ньому завжди однакова температура, чистота і вологість повітря, при будівництві такого будинку використовуються тільки екологічно чисті, натуральні матеріали. Все це важливо для комфорту, здоров’я і повноцінного вашого відпочинку і ваших рідних. Дотримуючись цих порад, ви перестанете обігрівати вулицю і відчуєте себе не тільки підкорювачем стихій, а й повноцінним господарем свого життя.

Тепла підлога
Дизайн квартир. Ремонт під ключ

Коментування закрито.

Опубліковано в: Архітектура
   


Дизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль