Banner Дизайн квартир Тернопіль
Banner Дизайн меблів
Banner Дизайн інтер’єру Львів, Луцьк, Тернопіль

Авторський дизайн інтер’єру від студії дизайну LiRs.

Багато дизайнерів квартир і дизайн-студій пропонують розробку дизайн проектів інтер’єру. Більшість з них обмежується лише 3D картинками. В основі нашої роботи лежить комплексний підхід, що забезпечує всебічні дизайнерські рішення, що гарантують зручність, безпеку та красу Вашого будинку. Це підбір меблів і предметів декору, авторський нагляд, ремонт під ключ.

Дизайн студія «LiRs» об’єднує фахівців всіх можливих напрямків в області дизайну інтер’єру, екстер’єру та архітектури, виробників меблів та декору, ремонту житла та будування будинків і котеджей. Переваги нашої дизайн студії в наданні комплексних послуг, що значно скоротить термін виконання ремонтних робіт та витрати на будівельні та оздоблювальні матеріали, меблі та супутні товари.  Авторський нагляд під час виконання ремонту, або будівництва, допоможе зберегти стиль і автентичність проекту. Всі етапи нашої співпраці документуються. Насамперед це 3D візуалізація узгодженого проекту, повний пакет креслення, технічна документація, кошторис.

Дизайн від «LiRs» – Насамперед стильний, практичний дизайн квартир, підібрані меблі та декор з обов’язковим врахуванням всіх потреб, сімейних традицій та хобі замовника. Ми обіцяємо, що Ваш дім стане особливим місцем для Вас та Ваших друзів. Студія  «LiRs» допоможе реалізувати всі Ваші мрії в реальність, якщо ж вони не конкретизовані то допоможе візуалізувати їх в конкретний проект. Разом ми створимо затишок та комфорт у Вашому домі, буде це може бути як сучасний модерн, хай-тек, мінімалізм чи добре відома класика,  бароко, або етностилі. Отже ми готові до співпраці з Вами, а Ви готові втілити свою мрію в реальність? Якщо ваша відповідь позитивна то запрошуємо Вас до співпраці.

Крім того, ми гарантуємо Вам додаткові бонуси у вигляді знижок на різні аксесуари і предмети інтер’єру, які надаються завдяки партнерським стосункам студії «LiRs» з профільними магазинами і салонами. Ми забезпечимо Вас чіткою інформацією про те, де саме можна придбати той чи інший предмет зі знижкою.

Наш підхід – вирішити завдання Замовника комплексно, тому ми пропонуємо повний пакет послуг, що супроводжує розробку дизайну інтер’єрів.

Ми не розробляємо «красиві картинки», ми проектуємо і реалізуємо прагматичну користь, затишок, гармонію і естетичність – все те, що є основою ідеально збалансованого інтер’єру!

«Найцінніше вміння слухати і чути. Треба зуміти почути побажання, навіть якщо Замовник не в змозі його сформулювати. Забавно, але багато в чому талант дизайнера інтер’єру складається в здатності знати про бажання людини більше, ніж вона сама …

Що таке гарний дизайн інтер’єру? Це не дорогі меблі,
зроблені з екзотичних порід дерева і не дорога люстра, або шпалери – такі речі самі по собі ще не дизайн.
Дизайн це правильне поєднання елементів, що утворюють затишок в будинку,
де хочеться відпочити, або прийти в гості і залишитися, хочеться бути самим собою і радіти життю.

Дизайн квартир, це створення власного стилю життя.

Дизайн квартир, стдудії дизайну ТернопільДизайн квартир
Дизайн інтер'єру Луцьк, Тернопіль, Львів
Дизайн кухні, меблів
Дизайн ванни, вітальні


Гіпсова штукатурка. Дизайн квартир Тернопіль